| Ralukutza93 a întrebat:

Poti iubi 2 persoane in acelasi timp?!?

6 răspunsuri:
| carminaburana43 a răspuns:

Nu exista asa ceva.Sicer si profund doar o persoana poti iubi.

| Lore2good a răspuns:

Nu poti iubi 2 persoane in acelasi moment.Probabil te simti atrasa doar... Iubirea ta adevarata o va primi doar o singura persoanabig grin

| Rotciv a răspuns:

Poti iubi 2 pers in acelasi timp, dar atunci unde mai este farmecul iubirii?

| bimboii a răspuns:

Da:X.Poti dar in aceste 2 iubirii mereu va fi cineva cu cel putin 0.01 mai mult ca celelalt:X Decii dasmug.
Dar trebuie sa faci diferenta inree atractie si dragostesmug

fundita:*

| andrei00007 a răspuns:

Nu,pentru ca la un moment dat se afla si le(ii) poti pierde pe ambele(ii)(propia experienta)

| deadyo a răspuns:

Nu