| Bogdiii93 a întrebat:

Poti iubii si in acelasi timp sa poti insela?

39 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand este vorba despre barbati actiunea de a insela este perceputa ca o distractie sau reprezinta implinirea unei dorinte, fara a lua la pachet constrangerile si responsabilitatile unui mariaj. Daca soarta tot le ofera o escapada sexuala moca de ce sa o rateze. Ei se pot detasa foarte usor de sentimentele pe care le nutresc pentru o anume femeie (iubita, sotie) astfel ca pot insela chiar daca sunt indragostiti. E ceva instinctual, un spirit vanatoresc implantat in firea lor.

| MandrilaVasileRadu a răspuns (pentru CoquineNoire):

Mda.O las sa se simta si ea importanta putin. happy

| CoquineNoire a răspuns (pentru MandrilaVasileRadu):

Oh gimme a effin break.
ai face bine sa-i iei sfatul lui raiden, si sa o pui la punct pe nerusinata de gagica-ta, aia care indrazneste sa vrea sa calatoreasca, sa nu vrea sa se casatoreasca si sa-si strice frumusetea de tanara!
mi s-a zbatut o vena la cap, domne, numai cat am descris-o!

| MandrilaVasileRadu a răspuns (pentru CoquineNoire):

Hai nu-ti mai acorda atata importanta si mai taie din impresiile astea ca nu esti vreo vedeta de la Hollywood.

Incerc cu alta fata acum, am ajuns la un consens cu fosta prietena de care zici.

| CoquineNoire a răspuns (pentru MandrilaVasileRadu):

Nu vreau, fac ce vrea aia a mea, imi acord ce vrea aia a mea.
nu ne intereseaza.

| MandrilaVasileRadu a răspuns (pentru CoquineNoire):

Bine

| CoquineNoire a răspuns (pentru MandrilaVasileRadu):

Asa, bine ca ai tacut.
eu trebuie sa am ultimul cuvant, ca eu sunt sefa aici.

| MandrilaVasileRadu a răspuns (pentru CoquineNoire):

Nu-mi mai pun mintea cu tine.N-are rost happy

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Da, dacă ai băut sau ai folosit droguri.
Pa, pa.