| anonim_4396 a întrebat:

Este adevarat ca atunci cand iubesti nu poti insela?

Răspuns Câştigător
| FemeiaPisică a răspuns:

Dacă iubeşti cu adevărat, nici prin minte nu îţi trece acest gând.

4 răspunsuri:
| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Asta ar trebui sa fie idealul in dragoste.Realitatea e alta.90% din oameni-barbati sau femei-nu rezista tentatiilor de a avea o placere in plus.Chiar daca iubesc sincer pe altcineva.

| Fridăm a răspuns:

Normal, aşa ar trebui. Însă mai apare şi Aghiuţă, şi te îmbie...iar uneori, pentru unii, e greu de rezistat tentaţiei.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca il iubesti cu adevarat, atunci da

| Damy0303 a răspuns:

Da. Daca chiar il iubesti foarte foarte mult pe iubitul tau nu il poti insela.