| Desiree a întrebat:

Crede'ti ca este posibil sa iubesti 3 barbati in acelasi timp?
Sa ai cu fiecare amintiri, si sa nu vrei/poti sa renunti la a iubii pe niciunul?

Răspuns Câştigător
| carmin a răspuns:

Bineinteles, ca poti iubi 2-3 persone.chiar si mai multe. Iubirea, este de mai multe forme si inima este mare!

5 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, e cam ciudat oarecum... dar nu confunda iubirea cu atractia, indragosteala, amintirile.De iubit cu adevarat eu cred ca o singura persoana, dar asa de placut se poate sa iti placa de mai multi, poate esti confuza, esti in incertitudine, poate ai amintiri frumoase cu ei si ai impresia ca e iubire dar nu e asa, iubirea e ceva profund si inima o poti darui unei singure fiinte.Si eu la moment dat am crezut ca iubesc 2 baieti, si acum inca sunt aproape sigura ca i-am iubit pe amandoi ca ma gandeam la amandoi, plangeam dupa amandoi, dar pana la urma am ales unu si bun si mi-am concentrat atentia catre unu si celalalt a devenit doar o amintire.

| roxynutza a răspuns:

Oau... da poti sa iubesti 3 persoane insa te joci cu sufletele lor si nu prea cred ca este bine ar fi mai bine sa te hotarasti pe care il alegi.

| Desiree explică:

Nu obosesc sa iubesc...sunt o inimoasa tongue
Nu cred ca, confund...stiu cu ce se mananca...
Pe cel pe care l'am avut, si pe cel pe care nu-l pot avea(din cauza distantei)ii iubesc pentru ca fac parte din viata mea si am "crescut" mult impreuna cu ei!
Iar pe cel pe care il al...este evident dc il iubesc.
Eu cred ca poti iubii cati vrei.inima e mare si incapatoare.
Iubirea are multe forme...(atentie, nici eu nu am specificat in ce stil ii iubesc)

| Desiree explică:

@roxynutza:
Pentru a iubii unele persoane, nu trebuie neaparat sa le dai sperante si sa te joc cu sufletele lor.
Sau poate mai e varianta in care ei se joaca cu sufletul meu, te'ai gandit?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

... si n-ai obosit inca?
Alergi dupa trei iepuri, cauta-l pe-al patrulea...