| anonim_4396 a întrebat:

Poti ramane gravida daca ti-a ramas sperma pe deget sau lichid seminal? Sau ai atins una din astea 2 din greseala si esti feritla?

8 răspunsuri:
| grab a răspuns:

Nu, nu se poate.
Cati ani ai?

| Fatamuntilor a răspuns (pentru grab):

Nu va spune, stai linistit.E cel putin a treia inttrebare de acest fel.Citeste aici http://www.tpu.ro/......a-contact/
Pune intrebarea, apoi o trece anonim.
Si tot asa.
Nu cred sa aiba mai mult de 14 ani!

| grab a răspuns (pentru Fatamuntilor):

O fi retardata?

| Fatamuntilor a răspuns (pentru grab):

Nu stiu, poate doar plictisita.Dar sa repeti aceeasi intrebare ...ma intreb ce o fi vrut sa citeasca!
Si ma intreb asa in general... oare mamica ei stie ce face fetita ei?

| Fatamuntilor a răspuns (pentru grab):

Vezi,iar a sters-o!

| Xenia16 a răspuns:

Nu ai cum daca ai atins cu degetul stai calmahappy

| uiteasa a răspuns:

Daca ai atins cu degetul normal ca nu..trebuie sa intre in vagin sperma ca sa exista posibilitatea unei sarcini

| Antonia32 a răspuns:

Sa presupunem ca au intrat nu foarte adanc in vagin. atunci ramai?