| DulcePaSsion a întrebat:

Poti ramane insarcinata doar prin contact sexual? help.

8 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Ha?
Prin ce altceva vrei sa ramai?
Ia intreab-o pe little tweety cum a facut-o cu bananierul si a nascut bananasmug

| lplostonyou a răspuns:

Nu, pe tine o sa te viziteze extraterestrii, o sa te rapeasca, te duc cu ei si pe nava lor o sa te insamanteze artificial, apoi te aduc inapoi pe Pamant si dupa 9 luni vei naste un bebe homo-extraterestrus, deci un fel de klingonian. Daca ai fost insamantata logic ca ramai gravida, bineanteles asta in cazul in care acel barbat cu care te-ai cuplat nu e sterilhappy

| LoveAngel223 a răspuns:

Pai mai poti ramane insarcinata si prin insamantare in vitro...

| Cccccccccccccorina a răspuns:

Logic daca nu prin contact sexual, prin ce altceva?
daca o faci cu prezervativ nu ramai.
sau prin alea
fertilizare`n`vitro

| ionut1980 a răspuns:

happy Dar dupa creierasul tau, cum crezi ca ramai insarcinata? Sau ce-ar mai trebui pe langa contact sexual? Sa citesti din clasici, sa dai cu matura prin casa... laughing)

| Ionut_7740 a răspuns:

Daca acel contact sexual e protejat sigur ca nu.

| DloveD a răspuns:

Logic ca poti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu s-a terminat in tine... nu