| EXtreM a întrebat:

Poti ramine insarcinata daca ejaculeaza dupa ce ai avut menstruatie? si daca ajut contraceptivele ce le-am baut peste 2 zile dupa aceasta!?

3 răspunsuri:
| gigiro a răspuns:

Nu, daca raportul sexual a avut loc la cateva zile de la terminarea ciclului.

| anca13 a răspuns:

Inainte cu 3, 4 zile, dupa terminarea lui cu 3, 4 zile cat si in timpul ciclului este perioada nefertila(cel putin asa stiu eu). Despre anticonceptionale nu stiu ce sa zic daca te ajuta daca le iei dupa cateva zile.Pastila de a doua zi e scaparea big grin

Bafta si mare grijawinking

| EXtreM explică:

Da a avut loc chiar dupa 1 zi, appoi si a 2 zi happy va multumesc ff mult...