| marusika a întrebat:

Poti ramine insarcinata daca prietenul ti-a bagat degetul in vagin? nu imi vine menstruatia de o luna si imi fac griji...raspuns sincer va rog mult...nu faceti misto

Răspuns Câştigător
| 6111992 a răspuns:

Buna dupa cum ti-au mai spus multe persoane nu nu se poate intampla asa ceva singurul lucru pe care poate sa il faca cu degetul este sa de dezvirgineze dar in nici un caz sa ramai insarcinata.Despre menstruatie pot fi mai multe cazuri de preferat ar fi sa mergi la un medic, poate sa fie o simpla dereglare de la vreme de la alimentatie etc. sper ca te-am ajutat.

20 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

In principiu, nu. Dar daca avea sperma pe deget, exista o foarte mica sansa sa apara o sarcina. Fa-ti un test de sarcina pentru a fi 100% sigura ca nu e sarcina si apoi du-te la ginecolog.

| fabiola a răspuns:

Fa-ti un test de sarcina si elucidezi problema!

| foxi a răspuns:

Asta vrei sa fie o gluma?

| KeepCalmThinkDiffrent a răspuns:

Patrea cu degetul... Imposibil! straight face
Problema cu ciclu`... Vorbeste cu mama ta sau un ginecologwinking
iar chiestia cum ca iti creste burta:... E doar in capul tau draga mea happy

| zuzu a răspuns:

Nu. De vreme ce a bgat doar degetu raised eyebrows. N.ai cum oh go on

| doarEu001 a răspuns:

Oh doamne...de ce naiba faceti chestiile astea daca voi habar nu aveti cu ce se manaca rolling eyessper sa nu fi si tu una dintre cele care se masturbeaza cu o banana si ramane insaricinatastraight face informati-va, bai fratilor, si apoi apucati-va de facut sex.

| logatcamembru a răspuns:

Logic ca nu...numa ca daca ar fi da, tatal copilului va fi degetulrolling on the floorrolling on the floor

| marusika explică (pentru logatcamembru):

Ei hai si ni-om ride.eu vb serios dar tu te rizi.s fii in locul meu atunci o sa te vad.sunt doar foarte ingrijorata crede-ma...

| micutsa19 a răspuns:

Doamne iarta'ma ce prostii spun unii cum naiba sa pui o astfel de intrebare bai? da la mintea prostului cum naiba sa ramai insarcinata daca si'a bagat degetul? o sa faci copii de deget? iarta'ma dar net'ul asta chiar nu ti'a dat raspuns la intrebarea ta? sunt atatea mii si mii de forumuri/bloguri si cate or mai fi cu educatia sexuala si uh vii cu astfel de intrebari? hai ca nah netul nu ti'a fost de ajutor da creierasul ala al tau chiar nu judeca? vai de mama mea...

| Gmcc a răspuns:

Atat timp cat nu ai intrat in contact sexual cu penisul lui nu e nici o problema!

| Do??a a răspuns:

Normal că nu .

| Năpârlici a răspuns:

Nu draga mea, nu poti ramane insarcinata decat daca prietenul tau te penetreaza cu penisul sau cum au spus cativa de aici daca avea sperma pe degete dar e foarte putin probabil. Toamna sa stii ca se deregleaza menstruatia. Oricum sunt mai mult ca sigura ca nu esti insarcinata.

| Andreeyutzaaa a răspuns:

Daca ti-a bagat doar degeetul in nici un caz nu esti insarcinata doar daca nu avea vreo urma de...Dar in legatura cu menstruatia du-te la mama ta, spune-i si du-te la un doctor...:X te pup

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da ce ala are sperma in deget? daca isi baga sperma cu degetele este posibil vei avea un copil din degetele lui iubitul tau / raceala/trecera de la un anotimp la altu schimba organismul si ciclu

| marusika explică:

Nu stiu precis dac avea sperma pe deget...dar sunt frte ingrijorata de aia c nu mi sa inceput ciclul...

| marusika explică:

Si de aia c mi se pare c mi-a crescut si burta...

| marusika explică:

Pot spune c mi-a bagat prin blugi mina.si kear c fost cu sperma eu cred c s-a sters pina la vagin.nu stiu mi se pare c si mi-a crescut burta.dar nu m-am culcat cu nimeni ca sa ramin insarcinata de la alt cineva.numai asta c mi-a bagat degetul cu voia mea sau fara.imi puteti spune va rog de ce nu mi se incepe ciclul atunci?

| marusika explică:

Eu sex n-am facut.

| doarEu001 a răspuns (pentru marusika):

Nu ai facut sex.dar asta nu este o scuza pentru care sa nu sti lucrurile elementare si ca insarcinata poti ramane doar in cazul in care el ejaculeaza in tine.e nevoie de sperma; sperma ajunge pe degetul lui doar daca si-a dat drumul inainte si ti l-a bagat tie in vagin.in cazul asta da, sunt sanse sa ramai insarcinata.ce e drept destul de mici.happy

| Afrodina a răspuns:

Nu poti ramine insarcinata daca ti-a bagat degetul in vagin, nici intr-un caz. Doar atunci cind el ejaculeaza in tine poti sa fii insarcinata.