| ada_7922 a întrebat:

Poti sa ramai insarcinata daca esti virgina? daca m-am jucat cu prietenul meu!

10 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Virgina este o femeie care nu a avut contact sexual de nici un fel: vaginal, oral, anal, masturbarea partenerului, etc. Deci daca esti virgina, jocul inseamna ca nu v-ati atins organele genitale, ca spertma sau lichid preejaculator nu a ajuns pe vulva ta.
Daca esti virgina cu ghilimele, adica nu ai facut sex vaginal, dar ai facut alte forme de sex, poti fi insarcinata daca sperma sau lichid preejaculator au ajuns pe vulva ta sau in imediata vecinatate a acesteia.

| Razvan a răspuns:

Dacă v-aţi jucat de-a mama şi de-a tata da

| Rayyy a răspuns:

Depinde in ce a constat acest joc... dar teoretic, da.

| mdany a răspuns:

Depinde. Daca v-ati protejat nu ramai insarcinata, si dupa primul act nu mai esti virgina.

| spad3r a răspuns:

Depinde ce insemna jucat...

| MaDuTzA_9669 a răspuns:

Pai cum sati sp daca nu ati facut sex inseamna ca esti virgina deci insarcinata nu
daca ati facut sex si nu si-a dat drumu in tine insarcinata nu!
daca ati facut sex si si-a dat drumu in tine insarcinata s-ar putea daca si-a dat drumu in tine fa repede un test de sarcina il gaseti la orice farmacie si e 15 lei unu

| Addah a răspuns:

Nu, dar depinde si cum v-ati jucat...

| Melinda_8816 a răspuns:

Poti ramane, nu conteaza daca esti sau nu virgina. ramai doar daca te-a penetrat.

| dEEa_8468 a răspuns:

Depinde si cum te-ai jucatwinking

| alexutzu3010 a răspuns:

Ma nu stiu pentru ca si eu am aceeasi problema cu prietena mea de vreo 6 zile...va rog cei care stiu detalii dati add la id meu: alexutxu3010 pls...neaparatsad