| Florennce a întrebat:

Deci, cum sa spun. am fost la petrecerea de revelion impreuna cu prietenii mei si acolo era un baiat de care mie imi placea inainte dar acum incepuse sa se domoleasca treaba ( adica nu mai simteam ceva pentru el cu simtem inainte si totusi imi placea). In timp ce stateam pe scaun, el a trecut impreuna cu verisoara sa pe care o tinea in brate, atunci eu m-am uitat.asa intr-un fel ciudat mai bine zis eram curioasa pe cine tine in brate. Apoi cand am vazut ca-i verisoara lui am intors capul repede.si cand au trecut pe langa mine ( el a vazut ca m-am uitat) a mai mers 2 pasi apoi m-a intrebat " ce faci? " la care eu i-am raspuns zambind si nu mai stiu ce i-am mai zis eu acolo, in final a plecat uitandu-se cam frumos la mine.
Acum ce sa cred, ma place? ce parere aveti
despre chestia asta? mentionez ca si inainte se purta frumos cu mine.
Si eu il iubesc enorm :*.

6 răspunsuri:
| Alexakos a răspuns:

Te place... dar nu trebuie sa te duci pe idea asta, nu trebuie sa bagi in minte ca te place ca s-ar putea sa te simpatizeze doar, dar eu din cate am inteles te place mult noroc cu el.

| Florennce explică:

Apropo : funda pentru cel mai frumos raspuns! happy

| roxydulkica a răspuns:

Te place parerea mea!

| Vasilina a răspuns:

S-ar putea sa te placa... poate chiar prea multbig grin si vroia sa te faca geloasa(asa procedez si eu din cand in cand)laughing mda daca s-a uitat atat de frumos la tine precum spui at poti sa-i citesti in privire ca te PLACE! pentru ca un baiat daca nu o place pe o fata nu se uita "frumos" la ea si mai ales daca se uita ca coltul ochiuluitonguelaughing deci e clar ca te place! poate nu vrea sa recunoasca astabig grin mda incearca sa te apropii de el poate reusesti ceva

funda?happy

| GINA39B a răspuns:

Cred ca te place sau a vazut ca tu il placi si vrea sa iti faca jocul da oricum intreaba-l

| Denise a răspuns:

Probabil ca o tinea pe verisoara lui in brate pentru a te face sa crezi ca e ceva intr-e el si ea, pentru a te face geloasa. Probabil ca te place dar nu are curajul sa ti-o spuna happy