| Letticia a întrebat:

Hei,TPU! In ultima vreme,mi-a mers prost pe toate planurile.M-am certat cu cele mai bune prietene(ele au inceput sa raspandeasca vorbe rele despre mine si am impresia ca toata lumea ma uraste; nu ma mai inteleg cu mama,deloc; inainte ma simteam frumoasa,dar acum ma simt urata(poveste lunga, 1 motiv:am fost la coafor si mi-a luat foarte mult din par si nici nu-mi place cum mi l-a facut..imi prind parul mereu in coada doar ca sa nu il mai vad); la scoala am luat o nota proasta..etc.
Stiti cumva cum as putea sa remediez problemele astea? sad
Raspunsul care mi se pare cel mai bun, primeste fundawinking

1 răspuns:
| Rablau_Claudiu_1999 a răspuns:

Trebuie sa lasi o vreme lucrurile asa cum sunt, deoarece toti avem perioade proaste, uni mai proaste decat altii, dar nimic nu se poate rezolva cand vrem noi.CEL MAI BUN LUCRU ESTE SA ASTPRTI CA LUCRURILE SA SE REZOLVE DE LA SINE.Si eu am patati tot asa.Parca aram blocat intr-un loc din care nu mai puteam iesi, pana cand, intr-o zi totul s-a schimbat, TOTUL.