| SelenaMe a întrebat:

Povestiti cel mai dragut sarut pe care l-ati primit?

10 răspunsuri:
| Betty18 a răspuns:

Era baiatul care mi-a placut cel mai mult, insa inca nu eram impreuna, si nu prea paream a ne intelege pe atunci. Stateam rezemati de un perete, si ne certam, dar nu era o cearta din aia aiurea. Eu ii ziceam sa ma lase in pace, sa plece, ca nu vreau sa il vad, ca il urasc si ma saruta pe neasteptate, cu pasiune, cu mainile in parul meu :X... la inceput incerc sa il imping insa pana la urma ma inmoi si-l las... a fost ca in filme laughing)

| AndreeaEma a răspuns:

Buna!
In mare, noaptea. Am mers cu prietenii pe plaja undeva pe la 1 noaptea, dar ne-am rupt rapid de grup. Am luat o sticla de vin cu noi si am fugit in apa impreuna unde ne-am dat seama ca putem fi ceva mai mult decat prieteni laughing
Te pup kiss

| Aeri a răspuns:

A... Unul dulce laughing
Țin minte că eram supărată, nu mai știu din ce motiv...
Și prietenul meu de atunci mi-a pus mâinile pe obraji, m-a adus mai aproape de el, m-a sărutat lung pe frunte, și mi-a spus:,, Offf... maimuțica mea..." laughing
Funny big grin

| 六兆年と一夜物語 a răspuns:

Un tip mă conducea acasă şi i-am zis să-mi facă baie că nu primisem în iarna aceea. Şi el mi-o făcut, dacă tot l-am rugat. ciudat, ştiu. Şi apoi când să mă ridice de jos, din zăpată, privirile ni se întâlnesc şi mă sărută ca în filme. A fost lung şi mi-am încălzit buzele.

| Danysan a răspuns:

Pe malul mari ...Priveam stelele si totul a veit de la sine.

| ℓσяєภยş a răspuns:

Stateam pe o bancuta si era ora 23:50, iar un baiat pe care-l placeam(dar nu i-am zis asta) statea langa mine si mai eram cu inca o fata(o prietena de-a mea).S-a ridicat de pe banca si mi-a zis daca vin cu el pana undeva, i-am zis ca da, de ce nu? Si ne-am dus intr-o gradina din apropiere si ne-am intins pe iarba admirand stelele.Am stat asa pana la 23:59 si dupa m-am ridicat deoarece am vrut sa merg acasa.S-a ridicat si el si s-a apropiat de mine tinand o floare in mana(cred ca era o margareta sau o floare alba, n-am vazut bine de la intuneric) si mi-a pus-o in par, dupa ce mi-a pus-o m-am uitat in ochii lui negrii si el in ochii mei verzi si...ne-am sarutat! A fost primul meu sarut si cel mai dragut! Nu voi uita niciodata acele clipe minunate de cateva secunde care pentru mine au fost ani intregi.Pentru mine acesta a fost cel mai dragut sarut care l-am primit vreodata!

| C26 a răspuns:

Pana in prezent a fost de la baiatul cu care am stat cel mai mult, si pe care l`am iubit cel mai mult puppy dog eyes love struck
Saruturile lui imi placeau foarte mult, cand eram cu el, imi trecea si foamea, si setea laughing si tot blushing
Mai ales cand ne mai certam, si apoi ne impacam, si ne vedeam, era asa frumos blushing
Niste saruturi lungi, si dulci sad
Off. Imi e dor de clipele alea frumoase love struck
El a fost singurul baiat care am simtit cu adevarat ca eram sarutata, asa cu pasiune laughing era totul foarte frumos blushing

| missakihabara a răspuns:

Eram cu niste prietenii printre care era si baiatul de care imi placea si eu urma sa iau autobuzul si sa merg acasa. I am imbracisat pe toti si am plecat spre autobuz, in timp ce au asteptam sa urce lumea el a venit spre mine crezand ca vrea sa mi spuna ceva m am apropiat si el m a sarutat... am ramas asa straight face timp de cateva secunde dar a fost asa de dulce. A fost cea mai draguta relatie pe care am avut o happy

| MtfkRebekah a răspuns:

Era seara si ploua si s-a oferit sa ma conduca acasa si tot drumul ne-am jucat ne-am inghiontit si ne-am tachinat, iar cand am ajuns in dreptul unui stalp la lumina lui m-a luat de mana si m-a sarutat in ploaie. Afara era destul de frig mai ales ca ploua cu galeata, dar acela a fost un moment mai mult decat magic. big grin

| AlexBytheway a răspuns:

Ne-am intalnit, i-am pus mana pe fund, ea pe solduri. si french 2 minute. laughing