| Florin7255 a întrebat:

Presimt ca prietena mea se va desparti de mine. Sincer, nu stiu de ce, dar la mine, pana acum s-au adeverit toate chestiile cu ceasul cand te uiti la fix sau celelalte cu :59, :00, :01 si altele. Si nu stiu de ce, dar presimt ca prietena mea se va desparti de mine. In ultimul timp se comporta foarte ciudat, este foarte distantă faţă de mine... Eu am mai postat o intrebare in care va ziceam ca ea mai place un baiat care se intampla sa fie unul dintre cei mai buni prieteni ai mei, si cred ca el o determina sa fie aşa. Eu am discutat cu amandoi si spun ca nu se petrec nimeni intre ei, dar din câte văd eu nu este aşa. Faza e ca eu am un mare dezavantaj fata de el. Prietenul meu este brunet si are ochii caprui(negrii) si eu sunt tot brunet, dar am ochii albastrii. Si viaţa mi-a dovedit pana acum că dacă ai ochii caprui poţi avea orice fată. Eu o iubesc foarte mult, deci pot spune ca ii port o dragostea nemarginita, nu credeam ca pot simti asa ceva. Esti o dragoste divină! Si ea spune ca ma iubeste, dar nu prea dă dovada de chestia asta. Nu vreau sa se desparta de mine, pentru ca o iubesc si daca iubirea asta se transforma in suferinţă, credeţi-ma ca poate ajunge si la suicid din partea mea. Totuşi ce aş putea face pentru a ma iubi pe mine mai mult ca pe el? Va mai spun ca am 14 ani jumatate, iar ea 13 ani jumatate, ştiu că suntem foarte mici, de fapt ea este foarte mică, pentru că din punctul meu de vedere eu ma comport ca un adult, fără să vreau. Mă face foarte mult să sufăr ştiind ca pe el îl place mai mult decât pe mine si de aceea, vă întreb daca aş putea să o fac sa ma iubeasca pe mine m-ai mult... Va rog vreau sa dau o FUNDA cat mai repede raspunsului care m-a ajutat!

Răspuns Câştigător
| DeiutSa_5223 a răspuns:

Un baiat Bruneth cu ochii Albastry...
aw-aw. E super.
Nu fi prostuts si nu te gandi la chestii de genu` " ma sinucid" daca o sa ii spui ei ca esthy dispus sa te omori pentru ea
o sa creada ca esthy disperath dupa ea.nu o fa sa creada ca ea e totu`pentru tine...
thinking Ptr ca.atunki ea o sa faca ce vrea dn tine stiind ca o iubesti si nu o sa o lasi big grin
Sau. o sa zica " poff. ce disperat"se plictiseste sh pleaca la altu`
De exp.Prietenu` tau ii acorda ft multa atentie?
Daca nu...Gandestete ca p o fata aia o atrage:d.PaRerea mea:d
bine nici sa nu o mai bagi in seama:p.
dar las`o p ea sa vina la tine:d.
Bafthaaaa!kiss. si termina cu " ma sinucid" kiss Muah.

6 răspunsuri:
| foxi a răspuns:

Nu pleca de la superstitii la iubire, nu au legatura! Doi prieteni nu pot iubi aceeasi fata! Unul trebuie sa renunte!

| Rukhsandra a răspuns:

Tu chiar crezi toate prostiile?! Discuta cu ea si vezi ce are de gand happy

| RobertClaudiu a răspuns:

Nu te increde in chestile astea daca se desparte de tine si nu crede ce zic ei stai si vb cu ei in parte

| cucu a răspuns:

Amice tu esti sanatos la cap? ce`s alea cu ceasul? cu 00 si 59? care`i faza cu ochii caprui? si ce ti-a dovedit tie viata? stii macar ce inseamna sa fii adult?

| Kat_6866 a răspuns:

In primul rand baietii bruneti cu ochi albastri sunt mai speciali din punctul meu de vedere happy .acum.sar putea ca tu sa ai dreptate dar chiar si asa fete mai sunt, lumea nu se termina aici. Daca intr-adevar o placi si nu vrei sa renunti la ea asa usor invit-o in oras si incearca sa porti o discutie serioasa cu ea si cu amicul tau. In caz ca neaga si ai aceleasi presimtiri in locul tau ii dadeam papucii decat sa stau cu o fata si ea sa nu ma placa.

| Mihaelaaa a răspuns:

Fa sex cu ea!winking