| antrebarisiraspunsuri a întrebat:

Prezervativele expira? Am unul de vreo 3 ani in speranta ca poate pica ceva happy si as vrea sa stiu daca pot sa il folosesc in vara asta cand o sa merg in Costinesti

7 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Bineinteles ca expira.
Arunca-l inainte sa faci vreo boacana.

| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Da, normal ca expira. Dar daca il ai de atata timp, cel mai bine ar fi sa cumperi altul ca cine stie in ce conditii a fost tinut.

| mihai69 a răspuns:

Desigur.
Vezi pe ambalaj.

| Crackman a răspuns:

Cumpara de la lild 12 buc la 10 lei...

| SharpEagle a răspuns:

E un leu o guma d-aia nenorocita, da-o incolo de treaba! laughing
Dai un leu acum si nu dai pensie alimentara mai incolo sau nu fortezi un avort deamboulea.

| suntgay2345stefan a răspuns:

Nu, maxim se sparge, dar nu se intampla nimic rau, bafta

| PiratulFantastik a răspuns:

Daca il ungi cu agheazma isi revine