| DenisKevin2000 a întrebat:

Prietena mea are nevoie de niste pareri"acum 3 saptamani am avut un act neprotejat cu prietena meu iar dupa aproape 2 saptamani am avut o sangerare de 4 zile asemanatoare ciclului cantitati normale.A trecut aproape o saptamana ce cand s-a terminat, iar acum raman niste scurgeri maronii pe servetel dupa urinare. Poate vi vorba de sarcina daca am avut sangerarile alea de 4 zile?"(încă nu este în perioada de ovulație, zilele aste ar trebui sa vina)

8 răspunsuri:
| MValentin a răspuns:

Doamne oamenilor da cat costa doamne iarta-ma un test de sarcina. E maxim 25 de lei, acesi întrebare in fiecare zi, stiu ca sunteți speriați dar chiar putem ghici fix in stele ce se întâmplă? Ogramada de oameni au zis ca nu cred ca este insărcinata la întrebările trecute, astfel sa faca un test de sarcina ca ia 3 minute dublu car ai pune o întrebare aici

| Floridori a răspuns (pentru MValentin):

Este mult mai putin de atat.Cam de 3 ori mai putin sau de 2 ori daca ai chef sa cheltuiesti mai mult pentru nimic.Crede-ma!

| DenisKevin2000 explică (pentru Floridori):

Nu este vorba de banii dar este speriată si zice sa întrebam niște oameni mai trecuți prin viata, suntem minori

| Floridori a răspuns (pentru DenisKevin2000):

Am inteles ca sunteti minori.Asta nu e o problema.Este bine sa cereti sfaturi pentru ca nimeni nu s-a nascut invatat.Dar cred ca toata lumea v-a raspuns cam acelasi lucru.Insa chiar si asa, ea inca mai este ingrijorata, de aceea toata lumea de pe aici va zice sa faceti un test.Ca ea sa aiba raspunsul 100% si evidenta fizica in mana ei.In farmacie ABSOLUT NIMENI nu va va intreba nimic daca veti cumpara un test de sarcina.Am 30 de ani si crede-ma ca am facut si eu teste de sarcina pana la varsta asta.Mergi frumos la farmacie, ii spui farmacistei ca vrei cel mai economic test de sarcina pe care il are.100% la Dona este 7, 50RON.La alte farmacii poate difera un pic.Nici nu trebuie sa va fie rusine, avand in vedere ca purtati si masca, nimeni nu va vede chipul. Daca a avut menstruatie, sigur nu este insarcinata dar testul va fi proba fizica care o va linisti. Poate merge sa il cumpere fara probleme ca nimeni nu intreaba nimic. Poti merge si tu daca nu esti prea rusinos.Si in 2 minute are raspunsul. Uite, ce iti propun, mergeti, cumparati testul si imi scrieti in privat.Pot primi mesaje de la orice utilizitor si daca nu reusiti, imi scrieti aici.Cum ti se pare?

| DenisKevin2000 explică (pentru Floridori):

Sunteti foarte amabilă, mulțumim frumos, este o idee foarte bună!

| Floridori a răspuns (pentru DenisKevin2000):

Cu mare drag! Astept sa imi scrieti.Chiar o sa fiu atenta happy

| anajurca56780 a răspuns:

Faceti un test de sarcină si nu mai umpleti TPU-ul cu întrebări stupide, evident ca din moment ce i-a venit menstruatia 4 zile nu e însărcinată, dacă pui intrebarea de 50 de ori nu se schimba răspunsul.

| VladDanci a răspuns:

Ai belit-o, cand se intampla asa e insarcinata cu gemeni