| Pyskiss a întrebat:

Prietena mea e nervoasa pe mine pentru ca am strigat la ea, fiindca am vazut o convorbire cum a vorbit ea cu un baiat cel detest.am intrebat`o cat la suta as avea sanse sa ma ierte. si a zis 30%. Prietena ei spune ca nu e asa tare supararata pe mine, doar arata ca ii suparata/nervoasa deoarece am strigat la ea. Ia sa desp. de mine pe tema asta.Si vorbeste aiurea acum.Si a pus piesa aia de la noni ene si miruna oprea-nu as schimba nimic la status. oare la ce s-a referit

Răspuns Câştigător
| Flav a răspuns:

1. Ai gresit. Dar daca totul s-a incheiat de la asta, inseamna ca prietena ta e prea fitoasa, incapatanata sau necoapta.
2. Nu vrea sa-ti mai dea atentie? Ok, atunci las-o. Trateaz-o la fel, chiar daca doare. Daca nu da niciun semn, inseamna ca n-a meritat.
3. Sa nu tragi niciodata dupa o femeie. Daca nu mai vrea, nu mai vrea. Risti sa devii jucaria ei.
4. Lasati statusurile si maimutarelile de doi lei. Tu fii indiferent, asta o va durea cel mai tare, in cazul ca-i pasa macar putin de tine.
Si 5, dar si cel mai important: niciodata sa nu crezi in procentajele date de femei!

| Pyskiss explică (pentru Flav):

thinking Cum sa o tratez cu indiferenta? sa nu o bag in seamathinking sa o las pe ea sa faca primul pas.sa vorbeasca ea prima cu minethinking sa ma salute etcthinking e foarte gre udar asta doare cel mai tarehappy mersi oricum.

| Pyskiss explică (pentru Flav):

Sau sa nu o bag in seama delocthinking si cand ma saluta sau cv pe mess sa nu`i raspthinking la ce te`ai referit?!big grin

| Flav a răspuns (pentru Pyskiss):

Prietene, urmareste tot video-ul de mai jos:
http://www.youtube.com/watch?v=LB4z1rFb8cw

8 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ar fi trebuit sa se supere si mai tare ca iti bagi nasul in conversatiile ei si o verifici cu cine vorbeste.

Voi va bazati relatia pe statusuri la messenger in loc sa stati fata in fata si sa vorbiti?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Are tot dreptul sa iti faca asta. Am mai spus-o si altor copii si cred ca voi face asta mult si bine de acum...
Cand ai o relatie cu o persoana nu o verifici, nu te uiti in conversatii, mesaje, ca doar ai incredere in ea(cel putin asa ar trebui). Pana la propba contrarie in care sa o prinzi cu ceva foarte naspa in fapt, de ce cauti nod in papura? Tipa te va ierta, ea si altele pe viitor, doar daca te schimbi.

| Pyskiss explică (pentru anonim_4396):

Da stiu am gresit. Dar a zis ca e sincera cu mine.Atunci de ce ma barfit cu dusmanul meu? Ala a fost fostul prieten al ei. are 19 ani eu doar 16. ea 14straight face pot sa spun ca mie cel mai urat om desi a stat c uel 1 luna si nu s-au sarutat deloc sau alte chestiilaughing. Cred ca el a influentato sa se desparta de mine.Eram nu stiu pierdut cand am vazut.Doar de la primele randuri cand a scris: Salut ce faci. ea : bine tu. el:bine uite fac flotari(cocalar) se da mare ca face flotari, are poze pe fb numa cu abdomen, biceps si chestii sa se dea mareoh go on ea: vai nu stiu ce am de imi tot musc buza. el: lasa ca tio musc eu. ea:da esti expert el:da vrei sa vezi, ea: cand o sa fim numai noi...alta solutie nu aveam.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Pyskiss):

Nu s-au sarutata dar au fost impreuna?laughing Unde? Pe Luna? Aia e joaca de copii, poti spune chiar ca tu esti primul ei prieten.
La 14 ani am avut si eu primul meu prieten, dar deh, alte vremuri. Daca nu iti place cum vorbeste fata cu alti baieti de ce nu cauti pe altcineva? Om fiind ai tot dreptul sa te faci fericit. Nefiind fericit in preajma ei, e logic ca mai bine cauti altceva. Inca ceva, ai mentionat ca ai 16 ani, asa ca ia-o ca pe un sfat, pe viitor intalneste-te cu tipe de varsta ta sau chiar mai mari. Daca te pui sa iesi cu copilasi mai mici ca tine dai in mintea lor si pe viitor iti va fi greu sa te descurci cu femei prorpiu-zisebig grin

| Pyskiss explică (pentru anonim_4396):

Pai cam asa cevathinking au trecut 3 zile zile mi-am cerut iertare de vreo 2-3 ori,m-am gandit sa nu exagerez,se comporta rece, nu stiu ce e cu eathinking in prima zi cand ne-am certat sa purtat rece cu mine, dupa nu ma mai bagat in seama.Nici acum nu ma baga in seama ma trateaza cu indiferenta e foarte nervoasa pe mine.Prietena ei imi tot spune ca nu e asa nervoasa doar vrea sa para,in plus stiu ca ei nu-i place sa fie cineva suparat pe ea sau invers sa fie suparata pe cineva, si nu e suparata niciodata.Dar chiar pe mine,care am ajutat-o tot acest timp se comporta asa cu mine,oricum o tratez cu indiferenta daca ma iubeste se va intoarce,daca nu,, pa'' in plus ea avea f. multe defecte si o iertam mereu, ea nu cred ca mai poate sa ma ierte. Daca nu imi da nici un semn de viata in max 2 saptamani adio...