| Pyskiss a întrebat:

Daca m-am comportat urat, adica am strigat odata la prietena mea, ca am vazut o convorbire pe mess cum a vorbit cu un alt baiat care cica ii prieten bun cu ea, si mi-a zis ca a vorbit n gluma.Si acum mi-a trimis mesaj ca eu nu pot sa imi perimt sa strig la ea. dar totusi atunci eram foarte nervos. si nu stiu ce ma apucat. ea a propus sa ne despartim ca nu ne potrivim, ca ne certam mai des.recunosc ca e si vina mea dar se poate intoarce:S la mine? sau nu mai merita sa-mi fac sperante? sau cum pot sa o fac sa regrete ce ar trebui sa fac. ca acum e suparata sau nervoasa pe mine. dau funda. mi-am cerut scuze de vreo 5 ori dar tot nervoasa e pe mine.nici nu vorbeste cu mine.nu ma baga in seama pe mess nimic.0 sa o salut eu primul, sau sa o las pe ea sa ma salute? cum ar trebui sami cer iertare.

2 răspunsuri:
| Pyskiss explică:

Sunt chiar confuz. ca ieri cand m-am certat cu ea mi-a zis de scoala si invatat,dar a invatat bine cat a fost cu mine,dupa mi-a zis ca nu ii pregatita pentru o relatie, tot ieri mi-a zis ca din cauza ca ne certam des, iar azi ca a mstrigat la ea. neam mai certat asa de 5-6 ori de cand sunt cu ea dar nu m-a vazut-o asa suparata sau nervoasa.da 100%e nervoasa,cum ar trebuie sa o fac sa se intoarca la mine, merge sa o faci geloasa, daca te iubeste se intoarce.ca sa mai intor de 6 ori asa, da acum nu stiu ce are! funda

| anamaria0974 a răspuns:

Faza cu a o face geloasa crede-ma ca nu e buna in primul rand spune-i ce simti si poti sa o intrebi daca mai are vreun rost relatia voastra daca nu fiecare sa isi vada de drumul lui dar poate ca ea nu te mai place si nu mai vrea sa fie cu tine si poate nu ti-a spus-o in fata ca nu a vrut sa te raneasca asa ca a asteptat sa faci tu o greseala ca sa se certe cu tine daca ti-a zis c nu mai vrea sa stea cu tine probabil ca a zis-o ca sa te raneasca sau poate ca era doar suparata dar tu intreab-o daca mai vrea sa continuati relatia daca nu cum ti-am zis fiecare isi vede de drumul lui ca pana la urma nu e nici prima nici ultima fata care reactioneaza asa.
Bafta! :d