| Kensan a întrebat:

Prietena mea este racita la ovare, putem intretine relatii sexuale?(folosim prezervativul ca protectie)

Răspuns Câştigător
| Blondamea a răspuns:

Nu ar fi bine pentru ca exista ricul sa nu o mai puteti afce niciodata daca o faceti acum dar nu e bine nici pentru ea ca poate sa aiba complicatii

9 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Da puteti desi nu v-as recomanda sa o faceti momentan cat dureaza problema asta ca sa nu apara complicatii ca pe urma nu o sa mai puteti face deloc daca se intampla ceva. straight face
Bafta!winking

| BoBoLiNo92 a răspuns:

Da puteti sa faceti sex si protejat si neprotejat happy Tine minte... Sa nu o doara ovarele folositi niste pozitii relaxante nu incomode.

| bilexa a răspuns:

Mai, daca e bolnava de ce nu o respecti? Crezi ca se va simti bine sa intretina relatii sexuale in conditiile acesetea? Tie ti-ar placea sa faci sex cand esti bolnav, cand esti sleit de putere si fara chef? Cam asa ceva se simte si ea. Asa ca las-o sa-si revina si apoi puteti face nebunii cate vreti.

| SteauaROsie a răspuns:

Daca nu vrea sa o faca cu tine si baga motive
fa o si tu pe detectivul si verificalaughing

| AlessandraAndronic a răspuns:

Salut! Daca prietena ta este racita la ovare exista posibilitatea ca ele sa fie inflamate si sa nu aibe dureri dupa aceea cel mai indicat este sa ia tratament si sa asteptati putin sa ii treaca. Iti zic din proprie experienta. Succes

| AngelSpeed a răspuns:

Ai si tu rabdare sai treaca raceala ca dor nu mori laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Posteaza din nou intrebarea scriind mai intai "pentru dl. dr. Bogdan Doroftei"

| Last1 a răspuns:

O doare si cu prezervativ, dar relatii sexuale puteti intretine. relatii sexuale de alt fel

| Kensan explică:

Chestia e ca e prima data la amandoi, ea nu stie, eu nu stiu, de aia am intrebat aici. Face tratament din vara.