| XMAN21 a întrebat:

Prietena mea m-a masturbat, am ejaculat. Ea s-a spălat pe mâini, eu am fost să fac duș și să mă schimb. După mine și ea a fost la duș. Este posibil să fi rămas vreo urmă de spermă pe undeva și să fi rămas însărcinată?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Hai sa fim seriosi. Sarcina nu se poate forma : ORICAND, ORICUM, IN ORICE CONDITII sau sa se formeze CHIAR SI DIN NIMIC, sa apara asa pur si simplu... DIN NEANT. Ar fi cazul sa va documentati si informati cat mai corect pentru a nu avea vreo ''surpriza'' neplacuta. Multa sanatate!

7 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Doamne ferește laughing))) nu se rămâne frate așa ușor omg păi după logica ta ar zburat sperma în aer și ar fi zburat fix la ea în vagin și fix în locu în care trebuie ca să se fecundeze? pe bune, mai și gândiți.

| Emilian65 a răspuns:

In situatia prezentata de tine nu este posibil ca prietena ta sa ramana gravida.

| Sofer a răspuns:

Nu a rămas nicio urma de sperma și nu avea cum sa rămână însărcinată.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Felicitari! O sa devii tatic! Sunt sanse extraordinari de mari gen intre 99%-100% sa fi ramas insarcinata. Chestia asta se intampla foarte des, atat de des incat ONU a dat un semnal de alarma sa aveti grija pe unde ejaculati ca s.ar putea sa va ramana muierea insarcinata. Nu te gandi ca daca ejaculezi in coltul tavanului nu va exista nicio sansa. Ba sunt toate sansele sa ramana, la fel de mari! Incepe sa strangi bani de pe acum pentru jucarii, cărucior si pampersi.

| MValentin a răspuns:

Daca spamezi intrebarea nu o sa se schimbe miraculos trecutul stii?

| Roberrt21 a răspuns:

Nu are cum. Stai linistită. O zi bună!

| AlexandruAlex335 a răspuns:

Nu, stai linistit. Si chiar daca ramanea pe covor sa zic, nu cred ca isi poate baga degetele de la picioare in ****** sau nu ar fi nebuna sa isi bage degetele de la maini pana sa se spele pe ele.