| Flo1122 a întrebat:

Salut, as vrea sa stiu daca este posibil ca prietena mea sa ramana insarcinata. Ne-am masturbat reciproc, iar eu cand mi-am dat drumul mi-am dat drumul in mana mea, apoi am mers la baie si m-am spalat pe maini si m-am sters cu prosopul, apoi la vreo 10minute am introdus iar mana in vaginul ei, este posibil ca sperma sa fi ramas pe degete?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Și de ce postezi de două ori?
Ți-am răspuns la cea postată anterior.
Pa, pa.

| DrMaybe a răspuns:

Foarte slabe sansele dar nu inexistente. Ia un test de sarcina pune-o sa il faca dar eu zic sa te relaxezi si mai ales pe ea.

| Lysergide a răspuns:

Slabe sanse.Stai linistit.Dar pentru linistea ta du-te la farmacie ia un test barza si verifica.