| StefanXy a întrebat:

Prietena mea nu mai are incredere in mine sad ce sa fac ca sa ii demonstrez ca poate avea incredere in mine si ca o iubesc? Simt ca o indepartez pe zi ce trece si nu vrau asta, o iubesc foarte mult.Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| Isabella15951 a răspuns:

Incearca sa ii demonstrezi ca tot ce spui este adevarat. Arata-i ca poate sa aiba incredere in tine. Nu este o munca usoara, dar iubirea este si ea complicata. Nu cred ca iti spun ceva nou.
Funda?

4 răspunsuri:
| ZyReXe a răspuns:

Spune-i cat de mult o iubesti si cand te intalnesti cu ea incearca sa o saruti sau sa o exciti si in timp ce ii excitata spune-i cat de mult o iubesti
Bft!

| Isabella15951 a răspuns (pentru ZyReXe):

Asa ar putea crede doar ca o foloseste.

| neutrino a răspuns:

Nu este suficient ca tu o iubesti. Acesta este un joc in doi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

DEmonstreaza-i ca o iubesti cu adevarat.da-i flori (trandafiri). ursuleti de plus.din astea. spune-i ca o iubesti.