| Mirela37 a întrebat:

Prietena mea nu se mai intelege de la o vreme cu prietenul ei. El o tot respinge si nu mai pare foarte interesat de ea. Sunt impreuna de aproape 4 luni dar de o luna nu prea mai este evident acest lucru. Astept si eu o parere big grin

3 răspunsuri:
| soare a răspuns:

Vorba lu madalina sau el a asteptat ceva e la ea si ea nu ia oferyth(se mai gasesc si din astea care au decat un scop)

| MaDuTzA_9669 a răspuns:

Poate nu o mai place poate nu il mai atrage nimica la el nu poti sa stii ce gandeste omu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si care-i treaba ta aici? ce stii tu ce e la ei acolo...pfuu ce fete...