| anonim_4396 a întrebat:

Ce pot face sa uit o fata? Am fost cu ea acum 2 ani si jumatate, relatia a durat doar o luna. Amandoi ne-am vazut de vietile noastre, pana acum cateva luni. Ii spusesem ca vreau sa fim impreuna din nou, ea vroia oarecum la fel. Asta se intampla in vacanta de vara. Mi-a spus sa o astept si ca imi va da un raspuns in cateva zile, nu am mai primit nimic, normal. I-am lasat un mesaj, cu subiectul ca nu vreau sa mai am de-a face cu ea. Mi-a raspuns dupa 2 zile, ca ea chiar vrea sa ne impacam, asta bineinteles daca vreau eu, si o sa vad ca o sa fie bine, etc. Ok, si dupa scurt timp am vazut-o cu un baiat, m-am interesat si, evident, era cu el. Imi spusesem ca o urasc pana peste cap, si au trecut 4 luni de atunci. In fine, sunt 2 ani si jumatate de cand tin si ma gandesc la ea aproape in fiecare zi, cu toate ca stiu ca e cu altcineva, m-am saturat. Ma puteti ajuta cu vreun sfat?

Răspuns Câştigător
| Fizy93 a răspuns:

laughing Sunt doar prostii, nu ai iubit-o nici nu o iubesti, doar iti place de ea. Tu nu ai mai iubit niciodata si ai impresia ca asta e iubirea. Ma rog... nu ti-as dori sa suferi din iubire tongue. O sa iti gasesti odata o prietena la care tii si o sa tina la tine si o sa vezi atunci ce inseamna iubirea adevarata cand o sa te desparti de acea persoana, nu de smechera care nu ti-a dat raspuns. Niciodata sa nu mai astepti dupa fete mai mult de cateva minute cand iti da raspuns daca vrea sa fie cu tine, chiar daca vrea maine inchide "portile". Astea sunt recomandarile mele. Succes la agatat!

4 răspunsuri:
| Fizy93 a răspuns:

Sa te gandesti ca balta mai are peste! happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@Fizy93, daca nu o iubeam nu mai stateam in fiecare noapte pana la 4-5 dimineata, fara somn. Oricum, apreciez raspunsul tau, mersi mult!

| Fizy93 a răspuns (pentru anonim_4396):

Hm... asta si eu am patit. Dar dupa o relatie serioasa nu ca a ta. Eu cred ca te-a fermecat cu ceva, te-ai culcat cu ea sau te-a zapacit, dar tot nu e iubire happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Deci in concluzie, ce pot sa fac sa uit?laughing Oricum, funda e a ta. big grin