| anonim_4396 a întrebat:

Prietenei mele i-a intarziat menstruatia vreo saptamana. Acum la mentruatie ii curg bucati mari de cheaguri si o chestia alba plus sange cum e normal. Intrebarea mea este. Se poate sa fi ramas gravida si sa fi pierdut sarcina?!

2 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Sa mearga urgent la medic,nu e o gluma,chiar si scenariul tau e posibil, sa nu stea asa!
Cu cat intarzie, cu atat e mai rau!

| Amelya02 a răspuns:

Daca v-ati protejat,nu a ramas.
Totusi, eu cred ca are vreo infectie la ovare, spune-i sa mearga la un ginecolog ca poate fi grav!