| XoxoGosippGirloxoX a întrebat:

Prietenul cel mai bun al baiatului de care sunt indragostita e indragostit de mine. Iar eu am vorbit deja cu el si i.am spus de multe ori ca nu vreau sa fiu impreuna cu el, insa baiatul pe care il iubesc eu ma tot intreaba de ce nu.l accept pe prietenul lui si nu vreau sa.i zic ca e din cauza lui. Ce sa ii spun?

4 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Ar fi cazul sa intelegi ca tu de fapt ai ales gresit. Cel pe care-l iubesti si il doresti, nu simte nimic fata de tine. Pur si simplu nu-l atragi sentimental. Resimte exact aceleasi sentimente fata de tine, precum sunt cele ale tale fata de prietenul lui. Sunt convins ca el si-a dat seama de adevaratul motiv. Urmeaza sa-l intrebi in mod direct pe el, pentru a afla chiar de la el ceea ce de fapt stii si tu precis, insa refuzi sa-l accepti. Sanatate si succes!

| Emilian65 a răspuns:

Sa-i spui ca ai deja un prieten.

| WaterDrop a răspuns:

Ii poti spune pur si simplu ca nu esti atrasa de el.Ce i`ai raspuns pana acum de tot insista? Pare inapoiat sau surd daca te tot intreaba.

| Miha123M a răspuns:

Ai putea sa ii spui direct ca nu iti place de el si de asta nu vrei sa fii cu el.