| LuckyMe28 a întrebat:

Prietenul meu a ejaculat afara iar dupa i-am facut sex oral si si-a introdus penisul in vaginul meu, exista sanse de sarcina? Sau credeti ca saliva a "spalat" eventual tot ce a mai ramas pe penis?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Resturile de sperma lipicioasa si foarte aderenta, care raman lipite/fixate pe peretele din interiorul uretrei dupa fiecare ejaculare, pot fi eliminate din interiorul uretrei in totalitate NUMAI prin intermediul jetului de urina care se scurge prin interiorul uretrei in timpul mictiunii. Prin spalare, stergere sau sex oral poate fi indepartata doar sperma care ar exista in exterior, adica pe glandul penisului, dar NU poate fi indepartata sperma LIPITA de peretele din interiorul uretrei. Acea sperma ramasa in interiorul uretrei se va fluidiza, va deveni lichida si se va scurge in urmatoarele 2-3 ore de dupa ejacularea sa. SanatatE!

11 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca l-ai golit bine, la oral, slabe sansele.

| Violleta2022 a răspuns:

Ce a ramas pe penis da, dar ce a ramas la interiorul penisului nu, putand sa se scurga in vaginul tau imediat cum a fost introdus si sa te lase insarcinata, daca erai in perioada fertila.

| mihai69 a răspuns:

De PE penis, poate. Dar DIN el, sigur nu.

| Emilian65 a răspuns:

Da, este posibil sa fi rămas gravidă.

| MihaiNicu23 a răspuns:

Sunt sanse sa fi ramas daca erai in perioada fertila.

| Necunoscut112 a răspuns:

Daca era în perioada fertilă, ai toate şansele să fi rămas.

| dfsugiopdfiudygh a răspuns:

Slabe șanse să rămâi.

| mihaihai a răspuns:

Hey! ti as cere o opinie dar nu iti pot da mesaj pentru ca sunt membru junior. Poti modifica setarile contului sa primesti mesaj de la juniori?

| alizeu11 a răspuns:

Stie mama ta ce faci?

| CodrutElian1990 a răspuns (pentru alizeu11):

Ce are mama ei cu sexul fetei?

| alizeu11 a răspuns (pentru CodrutElian1990):

Foarte posibil sa aiba din momentul in care v-a creste un nepotel! Nu crezi? Desteptule sau desteapto!