| Cristina788 a întrebat:

Prietenul meu a ejaculat și eu am luat din spermă si am introdus un pic la intrare in vagin
eram în picioare când am introdus sperma, e posibil să nu fi intrat?
Sunt șanse slabe să fiu însărcinată? Vă rog sa-mi răspundeți urgent

3 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nu stiu daca e serioasa intrebarea, dar o sa raspund totusi.

Da, e posibil sa nu fi intrat, e posibil sa fi intrat. Sunt slabe sanse sa ramai insarcinata, dar sunt slabe sanse si sa nu ramai.

Nu vom stii decat peste cateva saptamani (sau daca nu pui alta intrebare despre aceat subiect, nu o sa stim niciodata).

Bafta!

| LPCTSTR a răspuns:

Ba e posibilnsa fi intrat, crezi ca gravitatia te salveaza? Pff...

| Paul0007 a răspuns:

Era nevoie sa faci asta, te-a mancat in kur pe romaneste acum suporti consecintele laughing de era sa isi dea el drumul in tine rupeai maturi pe spinarea luirolling on the floor)