| bloodyv a întrebat:

Cat de mult pot spermatozoizii sa supravietuiasca intr-un prezervativ?
Ca de exemplu sora cu prietenul ei s-au despartit astazi si au facut sex aseara inainte sa se desparta.Cand au facu sex el a ejaculat in prezervativ si l-a aruncat in cosul ei de gunoi iar dupa aia ea l-a luat din cos si a introdus spermatozoizii in vagin si acum crede ca este insarcinata! Este posibil asa ceva? sau spermatozoizii au murit peste noapte? Va rog sa raspundeti cat de repede posibil, sunt ingrijorat in privinta ei!

4 răspunsuri:
| SamSon a răspuns:

E gravida

| Cathuzik a răspuns:

Am impresia ca supravietuiesc 24 de h...dar dc l-a mai lasat sa ejacueze in prezervativ?hee hee

| GaNgSty a răspuns:

Merita! Infomana! Proasta!

| razekery a răspuns:

Dai niste pastile dinalea anti nu stiu ce sa nu ramana gravida si dupa dao cu capu de pereti pana nu mai face asta niciodata doamne pustiu ala putea sa faca puscarie deca se ducea la sectie si declara ca a fost violata sau i mai face un copil la ala si o lasa balta si sorta ramane cu buza umflata. eu de fiecare data cand termin il leg si il iau cu mine