| NooNameD a întrebat:

Prietenul meu este plecat in Anglia happy, ce sa fac sa treaca timpul mai repede? Pana in Aprilie!happy [Daca faceti misto, du-te la intrebarea urm.]:*

Răspuns Câştigător
| Sophiee a răspuns:

Petrece-ti mai mult timp cu prietenele tale,iesi la plimbare in oras,pierde vremea pe net,citeste o carte,invata, si asa nici nu o sa-ti dai seama cand trece timpul, cand ai cu ce sa ti-l ocupi. lasa ca nu mai e asa de mult pana in aprilie:*

10 răspunsuri:
| Cristinutzzzza a răspuns:

Dubios k si eu sunt cu aceias problema aceias luna in care vine acasalaughing)worried)CUm il cheama pe prietenul tau>? scuze ca te intreb laughing

| Cristinutzzzza a răspuns:

laughingrolling on the floorbuna asta

| fetitaCUPiscoturile a răspuns:

Video sex chat!

| NooNameD explică:

Esti chior/chioara? N-ai vazut ce am scris mai sus [fara misto] happy?

| Sweety8 a răspuns:

Si prietenul meu e plecat si vine tot in aprilie, e a doua oara cand pleaca dar vorbim foarte des pe mess si la tel si mai uitam de distanta.cel mai bine e sa iti gasesti altceva de facut si sa nu te gandesti mereu ce mult mai e pana atunci...in timp te obisnuiesti :p

| Mhmm a răspuns:

Pai ai putea vorbi cu el pe Skype asa ti.ar fi mai usor.Sau iesi in oras cu prietenii distreeaza.te asa vei fi atrasa de la el catusi de putin big grin

| Alek_LuLu_1994 a răspuns:

Iti vezi de viata si nu uiti de el happy... mai e f putin pana in aprilie; fi optimista