| JustThat a întrebat:

Prietenul meu, Andreei, se intelege foarte bine cu prietena mea cea mai buna, Diana... El ii spune ei ceva si ea nu'mi spune dar si eu ii spun ei cate ceva si o rog sa nu'i spuna happy. Complicat stiu... Ea acum crede ca eu am spus unei fete ceva din ce mi-a spus ea si nu trebuia sa stie nimeni dar eu nu am spus nimic. Ea i'a spus prietenului meu ce ii spusesem eu ei si nu trebuia sa'i spuna lui pentru ca el mi-a spus sa nu spun la nimeni ca se supara dar eu am avut incredere in ea. Eu m-am certat cu el si ne'am despartit. Ea mi-a spus ca de fapt el vroia sa scape de mine si s-a folosit de chestia asta pe care de fapt a intuit'o si ca ea nu i'a spus ce am vb eu cu ea. Eu nu mai pot vorbi cu Andreei pentru ca nu vrea sa vorbeasca cu mine.
Cine credeti ca are dreptate? Sa fie asa cum zice Diana si sa fi vrut sa se desparta de mine sau Diana inventeaza si vrea sa se razbune si ma faca sa sufar?

2 răspunsuri:
| Miley a răspuns:

Daca nu mai vrea sa vorbeasca cu tine esti din cauza ca i-ai psus lui diana acel lucru?
mie mi se pare adevarat ce a zis diana.Si daca e prietena cea mai buna...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Personal cred ca Diana spune adevarul...in privinta faptului ca poate el vroia sa scape de tine.in general baietii sunt niste porcibig grin si pe unde trec lasa urme adanci si destrama tot ce le iese in cale. insa ma gandesc ca daca ce i-ai spus tu Dianei era foarte important, e posibil ca Andrei sa fi avut un motiv bine intemeiat sa se supere.In orice caz, totusi nu mi se pare normala „prietenia" dintre Andrei si Diana. Daca vrei sa aflii cu adevarat ce se intampla, eu zic sa ii inviti pe aman2 la un suc si sa clarificati situatia, sa va cereti scuzele de rigoare(daca e nevoie). parerea mea. te pup si bafta:*:*:*