| MorenytaShuttUp a întrebat:

Ce pot face ca prietenul meu sa nu mai ejaculeze asa repede. La fiecare act sexual ejaculeaza in 2-3 minute. sad

Răspuns Câştigător
| Emilian65 a răspuns:

Nu exista o reteta anume pentru problema relatata de tine. Ce ati puyea face sa faceti pauze de cate 2-3 secunde in timpul actului sexual, timp in care el sa te mangaie sau sa te sarute si apoi continuati.

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Faceti-o mai des. Daca nu adoarme intre timp.

| corbulalbrosu a răspuns:

In cazul tuturor barbatilor, capacitatea de a reusi sa-si coordoneze si controleze ejacularea, se obtine dupa multi ani de activitate sexuala continua. Doar in urma acumularii unei experiente bazate pe foarte multe relatii sexuale va dispare la un moment dat starea de excitabilitate involuntara, care la cei tineri si neexperimentati le provoaca ejacularea rapida.

| ubox7007 a răspuns:

Spune-i sa nu se mai gandesca la tine, asta functioneaza la mine, dar eu stiu sa ma prefac gen sunt total in, dar gandu imi sta la alte lucruri, de obicei la vreme si la alte chesti, asta il v-a ajuta sa reziste mai mult.

| WeAreSmart a răspuns:

Fa-i un sex oral

| MorenytaShuttUp explică (pentru WeAreSmart):

Pai ii fac dar trebuie sa mai facem si noi si altceva.

| WeAreSmart a răspuns (pentru MorenytaShuttUp):

Nu cred ca analul o sa-ti placa

| MTSimo a răspuns:

Nu prea poti face nimic, asta depinde de organismul fiecaruia. Dar daca o sa aveti contact sexual mai des o sa reziste mai mult. Funda?

| Kitty21Regrette a răspuns:

Ar putea sa isi de-a drumul inainte de actul sexual cu tine si asa il va tine mai mult. Din cate am testat si alcoolul ajuta. happy