| anonim13 a întrebat:

Am si eu o intrebare. Cum as putea sa-mi ajut prietenul sa nu ejaculeze atat de repede? Exercitiul nu prea ne ajuta iar pastile si geluri nu prea am vrea. Oare ce e de facut?

3 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Pentru ca este ceva care se invata foarte greu, si numai dupa ani multi, uite ce poti face oricand: stimulare manuala, sau sex intre coapse, sau..., pana termina, apoi dus! - si dupa o pauza de lungime variabila, in functie de varsta, oboseala, gradul de atractie erotica, etc, in care sa se odihneasca, si sau - sa manance ceva + o berica, sau un pahar de vin rosu, apoi, ii faci un masaj relaxant si revigorant, in urma caruia excitatia ar trebui sa reapara, si la treaba! Successs!

| CevaNormal a răspuns:

Pai faceti sex cat mai mult, ca cu timpul baiatul capata experienta si totodata creste perioada in care poate ejacula,winking crede-ma ca asta e verificat prin practicawinking

| pendula a răspuns:

E simplu. spune-i in timp ce ii da sa iasa sa isi spuna in gand " tom si jerry" si tot asa tot asa sau orice alt desen animat sau ceva amuzant... va reusi pana o sa aiba exercitiu.