| Cristina788 a întrebat:

Prietenul meu m-a părăsit pentru o altă fată.
Ne-am despartit de o lună dar încă sufăr.
De curând am inceput sa vorbesc cu vărul lui pe Facebook.

Mă folosesc de el ca să il uit pe fostul. Ne întelegem bine si il vad ca pe un bun prieten.
Mă face să râd si am observat că imi mai ia din suferință.
Credeți că il voi uita pe fostul in felul asta?

Răspuns Câştigător
| Andreeush a răspuns:

Nu ai să îl uiți dacă continui să vorbești cu vărul lui.
Cel mai bine ar fi să renunți la tot ce îți amintește de el, inclusiv vărul său.

Răspuns Apreciat de Editori
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Nu cred ca este o idee prea buna sa te bagi in seama cu varul fostului tau iubit. Inevitabil la un moment dat o sa iti vorbeasca despre el si stii si tu prea bine cine este. Cred ca vorbesti cu el doar pentru ca este o persoana apropiata de fostul iubit. Daca vrei sa il uiti, incearca sa cunosti persoane care sa nu iti aduca aminte de el.

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da clar îl uiti daca te încurci cu membrii familiei lui.Trebuie sa fii troll, că altfel n-ai cum.Ce oameni doamne ferește. Daca ziceai că vrei sa te folosești de el pentru al enerva pe fostul tau, te-as fi inteles, oricum varasu clar nu face parte din "familia" lui câtă vreme a acceptat să fie cu tine.
De as fi in locul fostului, mi-ar fi scârbă de tine.

| Ely1234567 a răspuns:

Nu este o idee prea buna, îl poți face sa sufere

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu numai că îl vei uita, dar ai pe actualul lângă tine. Aceasta este important.

| BuBBlesykeSs a răspuns (pentru anonim_4396):

Probabil vrea sa l faca gelos ca il poate inlocui cu varsu laughing))

| Moriuz7262 a răspuns:

Dumnezeu cu mila, dar sunt liber daca vreilaughing)

| xilef123 a răspuns:

Clar NU