| anamaria_2603 a întrebat:

Acum cateva zile m-am dus la prietenul meu acasa si intr-un moment tandru mi-a introdus degetul in vagin. M-a durut putin, dar nu am sangerat.Mai sunt virgina?

18 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Daca doar l-a introdus, ti-a luat temperatura, si apoi l-a scos, fara sa mai faca si altceva, si daca inainte de asta erai virgina, mai poti fi! Depinde! Ia o oglinda si uita-te! Dar, macar s-a spalat pe maini inainte?! asta e roarte important, pentru ca te oate infecta destul de usor asa! Ai mare grija pe viitor! Invata Petting-ul corect!

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

E posibil sa fii dar si sa nu mai fii...

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Am impresia ca aici pe site devin doctor ginecolog!

Ce stiu eu, e posibil sa fii, e posibil sa nu mai fii!

| Sara2 a răspuns:

Depinde cat a bagat degetul

gyzzard
| gyzzard a răspuns:

Daca te intrebi daca ti s-a rupt himenul sau nu, cel mai probabil nu. Sansele ca himenul sa se rupa fara sangerare sunt destul de mici.

| CrucifiedCountess a răspuns:

Esti virgina..inca.compari degetul cu instrumentu'> daca-i asa..la ce mai am nevoie de barbati ca ma...singuralaughing

| nutzu' a răspuns:

Cu siguranta esti inca virgina.Ruperea himenului(dezvirginarea) are ca efecte sangerarea(intotdeauna).

| bismark65 a răspuns:

Care deget l-a introdus? ala pe care-l baga de obicei in nas? daca da, atunci mai esti virgina

| machupicchu a răspuns:

In mod sigur.

| totata a răspuns:

Da, cu siguranta mai esti.dezvirginarea propriu zisa se produce la ruperea himenului, lucru ce se poate intampla chiar si dupa mai multe contacte sexuale.Acum si dezvirginarea e relativa in functie de ce parere are fiecare. Din punctul meu de vedere inca mai esti virginahappyfelicitari...

| rouaroxa a răspuns:

Eu am sangerat de 3 ori... fara vrajeala...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu am sangerat in momentul dezvirginarii si am mai auzit de astfel de cazuri.deci nu te poti lua dupa asta. dar virginitatea o pierzi de fapt in momentul primului act sexual normal, nu asa, doar cu un degetel timid... cel putin d. p. d. v psihologic...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde cat de "brutal" a fost.eu tind sa cred ca nu mai esti.himenul se poate rupe si partial, de aceea vei citi un raspuns cu sangerari de 3 ori, sau chiar nimic. daca ar fi fost mai tandru, mai grijuliu, nu avea de ce sa te doara.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate mai esti... poate nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu vrei sa mai fii? de ce va jucati asa, in curand n-o sa mai fii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://209.85.135.132/......tp?/search

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer si eu am patit-o si ma tot gand daca ma sunt sau nu virginablushing