| anonim_4396 a întrebat:

Prietenul meu mi-a marturisit ca se gandeste la alte femei in timp ce facem sex. de multe ori chiar le pomeneste pe prietenele mele, pe fosta nevasta, chiar si pe sora-mea. a zis sa il inteleg ca el ma iubeste si ca e doar o fantezie si ca el ma iubeste. ce credeti? ma iubeste sau. ce se intampla?

Răspuns Câştigător
Elianna
| Elianna a răspuns:

Asta nu este bine! Inseamna ca nu este atras sexual de tine! Fanteziile poti sa le ai cand esti singur, nu cu cineva! Eu, personal, l-as lasa in 5 minute!

9 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Desi e cam ciudat. sa stiti ca fanteziile le poti avea absolut in orice momente, si indiferent de locatie! asa cum nu poti stapani stihiile naturii, tot asa nu poti impiedica creierul sa "ruleze" anumite tendinte, etc.

Problema e ca trebuie totusi sa te gandesti (adica el!) si la sufletul celei care ii spui asa ceva, si la consecintele respective! sinceritatea e de apreciat, dar si tinand cont de posibilele suferinte ce le poti provoca!

| Zenithf a răspuns:

Mda, si eu ma gandesc la toate prostiile din lume cand fac dragoste, dar nu dau gandurilor glas...
Ar trebui sa se gandeasca la tine, ca te raneste cand face asta, ca este ca o palma data. Din asta rezulta ca nu tine la tine, cel putin asta este concluzia mea logica.
Mai atragei atentia, spune-i ca te simti foarte ranita de lucrul asta, ca nu-ti arata cat de mult te iubeste prin asta, daca nu incearca macar sa se schimbe, atunci nu mai ai ce discuta cu el. straight face
Un lucru bun, daca va incerca, cum ziceam eu, sa se schimbe, atunci sentimentele sale pentru tine sunt clare (chiar daca nu va reusi).

| Hombre a răspuns:

Cumparai o gonflabila sa se gandeasca si la tine. Te-o iubi!?! macar nu-ti mai spunea.

| ExistaMosCraciun a răspuns:

Fa-i si tu acelasi lucru, sa vezi daca el intelege!

| RossSaid a răspuns:

Sunt de acord cu Elianna

| girlemita243 a răspuns:

S-ar putea sa isi doreasca sa faca sex in grup sau nu te iubeste atata timp cat se candeste la altele.incearca sa discuti cu el. exista posibilitatea sa te iubesca deoarece ti-a marturisit acest lucru. funda?

| nodeerskulls a răspuns:

Eu in locul tau il rupeam in bataie in momentul cand auzeam numele altei femei iesind din gura lui in timpul actului.

| roxanaaaaaa_3049 a răspuns:

Daca te iubea se gandea la tine si numai la tine nu si la altele

| bebpinnck a răspuns:

Pff.chiar cu soara tathinking aiurea.asta nu e bine...sunt o multime de baieti care te-ar face sa te simit iubita cu adevarata.sfat.Lasa-l cat de repede!