| ReLa1 a întrebat:

Prietenul meu s-a suparat din cauza ca nu ii prea scriu pe mess, si din cauza asta ne-am ciondanit un pic. L-am vazut la scoala si l-am intrebat daca s-a suparat si mi-a zis ca nu... Dar am simtit tristetia din sufletul lui, si poate si nepasarea. Ma intrebat daca il mai iubesc, pentru ca el nu e sigur de asta. Cum il fac sa ma ierte?! sad

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Vorbesti cu el despre aceste probleme si poate te va ierta.

| Castiel a răspuns:

Ii acorzi mai multa atentie si pe mess si la scoala...de aia s-a suparat ca nul bagai in seama pe mess = a simtit nevoie de atentie si tu nu iai dato nu numai fetele sunt asahappy

| sunshine939 a răspuns:

Sa incepi sa fii mai atenta cu el.sa vada ca ce s a intamplat pe mess e un caz izolat.

| SmartTroll a răspuns:

Off atat tristete! Cum tiai permis sa nu-i raspunzi.asa ceva ii de neiertat.oh go on generatia messengerului
Nu trebuie sa il faci sa te ierte, prefate ca nu s-a intamplat nici si nu o sa mai aiba nimic de comentat.