| AlinaNicoleta a întrebat:

Ma ajutati cu un mic sfat? puppy dog eyes Deci, eu am vorbit cu un prieten pe mess. happy Prietenul meu cel mai bun a vazut si el asta (dupa status) si m-a intrebat de vorbabatting eyelashes. Eu nu am vazut si s-a simtit cam prost.,,frustrated,, Iar acum nu mai vorbeste cu mine.Si sun OuT pentru el. Ce sa fac sa ma ierte? sad Accept orice (sts.melodii,sfaturi,pareri,etc).

3 răspunsuri:
| fluture156 a răspuns:

Daca as intelege intrebarea probabil ca as si raspunde. laughing

| AlinaNicoleta explică (pentru fluture156):

Deja ai raspuns. frustrated.

| fluture156 a răspuns (pentru AlinaNicoleta):

Daca tu vezi asta ca raspuns... laughing)