| Mentosanaa a întrebat:

Prietenul meu vrea sa aduca ceva nou in relatie,iar eu i-am propus sexul oral. Normal ca a fost de acord,insa nu stiu ce ar trebui sa fac,nu am niciun fel de inhibitii, dar e ceva cu totul nou. As vrea sfaturi in legatura cu ce sa nu fac in timp ce ii ofer oralul. FUNDA

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

În primul rând, mie mi se pare normal ca să vă faceţi "oral" SIMULTAN ( nu doar tu să-i faci lui ).

Apoi, nu am prea înţeles de ce te-ai "grăbit" să-i propui TU sexul oral, în loc să-l laşi pe el să "încerce"?

Sfaturi generale : igienă intimă IMPECABILĂ, să ai grijă să nu-l "zgârii" cu dinţişorii, să foloseşti multă salivă ( pentru alunecare uşoară, etc.

Restul explicaţiilor le găseşti pe Google, vezi un video, etc.

Recomandarea mea : NU îi faci oral separat, s-o faceţi simultan ( tu îi faci lui şi el îţi face ţie, un 69 )!

Atunci "SCAPI" de diverse "probleme" : privitul fix, trasul de păr, dirijarea mişcărilor tale ( poziţia capului ), etc.

18 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
După sex oral ce mai urmează? Anal, în grup, un filmuleț pe net, etc. că domnul s-a plictisit și mai vrea ceva noi!
Foarte interesant!
Gândește-te bine ce vrei să faci, respectă-te.
Pa, pa.

| Loreddana a răspuns (pentru Legiuitoarea):

Nu te supara ca te intreb. Te strange centura de castitate?

| Legiuitoarea a răspuns (pentru Loreddana):

Bună.
Vai câtă curiozitate! Ce faci, mă ameninți?
Mă strânge naivitatea altora!
Pa, pa.

| Loreddana a răspuns (pentru Legiuitoarea):

Nu o lua ca pe o ofensa. E de apreciat ca vrei sa te pastrezi casta si pura pentru... viata de apoi.

| Legiuitoarea a răspuns (pentru Loreddana):

Bună.
Comentarii nefondate!
Exprimarea ta este lovită de nulitate absolută.
Nu mai insista.
Pa, pa.

| Loreddana a răspuns (pentru Legiuitoarea):

Nu-i nimic, am obtinut deja ce am vrut de la tine.

| Legiuitoarea a răspuns (pentru Loreddana):

Bună din nou.
Pe cuvântul tău?
Lasă-te de terapia de "grup"!
Pa, pa.

| Loreddana a răspuns (pentru Legiuitoarea):

Ei, hai ca esti simpatica! laughing

| h3r a răspuns (pentru Legiuitoarea):

Tot respectul pentru tine.

happy Numai bine!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oh spirtoaso, mai asteapta putin si ai sa vezi ce de "oameni de buna credinta" gasesti aici pe TPU, cae de care mai binevoitori sa-ti arate totul despre sex oral, lasa totul sa decurga din instinct, vizionati un film xxx sau ce ti-a scris Decembre si pe restul sa nu-i iei in seama, asta daca nu-ti doresti si alte aventuri thinking

| bogdan72 a răspuns:

Pai daca ai idee cat de cat ce faci ai putea sa citesti si asta http://www.eva.ro/......1654.html.
Ideea e sa te joci cat mai mult cu limba la inceput, si sa incepi sa mentii un ritm constant din a doua jumatate a actului. Incearca sa pari sigura pe tine si chiar incantata de ceea ce faci.

Sper ca ti-am fost de folos!

| December a răspuns:

Am vrut sa-ti scriu cateva idei, dar suntem in sec 21 asa ca e bun si internetul la ceva. Citeste asta:
http://stirileprotv.ro/......impli.html
Cred ca e suficient de edificator;) :)

| angel_4561 a răspuns:

Parerea mea este ca i-ai oferit tot ce astepta el, dupa sexul orar ce ii vei mai oferi, nimic care sa-l satisfaca si poate o sa se plictiseasca de tine, pleaca si vei auzi de la prieteni tai sau ai lui ce buna esti la sex, ce spui atunci?

| Mentosanaa explică (pentru angel_4561):

Nu are cum sa se plictiseasca...suntem impreuna de ceva timp...si mereu vine cu idei noihappy. chiar daca ajungem la oral nu o sa intervina rutina, avem o relatie deschisa la orice

| DinGri77 a răspuns (pentru Mentosanaa):

Hei, rutina intervine numai atunci cand nu mai exista atractie de nici un fel. Si atunci totul se termina indiferent cate orale ii faci tu... Sunt de 13 ani intr-o relatie fara a fi casatorit si facem dragoste ca-n prima zi, o doresc ca in prima zi. Treaba cu rutina este decat o scuza pentru posti ca sa ascunda ca de fapt pasiunea e PA PA.
Am insa respct pentru tine ca esti o femeie care stie ce vrea din punct de vedere sexual intr-o relatie.

| anonim_4396 a răspuns (pentru DinGri77):

Esti mare si degeaba esti! scuza-ma dar nu te-ai prins ca respecivul/a se plictiseste de moarte si pune intrebari pe TPU din lipsa de frunze de taiat la caini? uita-te pe postarile ei si mai gandeste-te putin pana a felicita pe cinevawinking

| Maryaaaaaaa a răspuns:

Sa nu iti folosesti dintii. Te poti uita si la filme xxx de acolo ai ce invata crede-maaaaaa.

| Nutsu94 a răspuns:

Sa nu musti, sau sa dai cu dintii.E cel mai important.Cel mai bine inveti de la filmele xxx.Acolo vezi practica.