| allynna17allynna a întrebat:

Prietenul meu vrea sa o facem anal. eu i.am explicat de nenumarate ori in ultimele 2 zile ca nu vreau pentru ca am mai facut. o odata si doare ingrozitor. acum am avut o dicutie la telefon in care i.am mai spus o data ca nu se poate si el a spus ca se duce la altele sa isi faca poftele si sa nu spun ca din vina lui ne.am certat. imi spune ca ma pastrez pentru altii de asta nu vreau sa o fac dar el nu intelege cat de dureros este. acum eu sunt cea vinovata?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
8 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Tot ce vad e ca aveti o relatie bazata pe dorinta si sex.
E cu adevarat ceea ce iti doresti?!

| Destinee a răspuns:

Buna!happy
Pai eu sincer nu cred ca te iubeste atat de multe...adica daca te-ar iubi ar intelege ca nu poti si mai ales nu te-ar bate atat la cap si nu te-ar santaja! Cum sa iti spuna ca se va duce la alte fete sa isi satisfaca placerile?!? adica acest lucru nu este normal!
Nu ar trebui sa te injosesti atat de mult pentru el!
Dar daca tu vrei sa fi impreuna cu el in continuare spune-i ca nu ai de gand sa faci sex anal cu el...
Dar sfatul meu este sa te desparti de el! eu cred ca el doar vrea sa se culce cu tine!

| allynna17allynna explică:

Foarte amuzant. uite profu` de sex unde era...

| sweetgirlforyou a răspuns:

E un mitocan.nu te merita

| NeverAlone a răspuns:

Baga`i un dildau in fund sa vada si el cum e.

| LittleGiant a răspuns:

Nhea.nu se merita. daca e atat de idiot incat sa nu inteleaga si te ameninta ca se duce la altele doar pentru sex inseamna ca nu esti mai mult pentru el decat placere fizica. sfatul meu:renunta ca nu te merita