| VrreauSaFiuAnonim a întrebat:

Prima data, salut TPU, am 15 ani,si am un conflict interior. Imi place de o colega,insa si cei mai buni prieteni ai mei se dau la ea. Azi am invitat-o la mine sa "invatam",dar eu aveam de gand sa ii spun, ea a acceptat sa vina,insa la mine a venit o vecina,si nu a mai vrut sa vina si ea.(era prea ciudat). Ideea e ca voiam sa o invit si maine la mine,cand nu o sa ne deranjeze nimeni,dar nu stiu cum sa ii propun/spun, si daca va mai accepta. Nu imi pot da seama daca a acceptat sa vina la mine, pentru ca se astepta sa auda ceva, sau doar pentru a invata. Multumesc anticipat si sper ca ce am scris sa nu pare ca bat campii.

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Anonima240 a răspuns:

Spune-i ce simti.Asa o sa o emotionezi si o sa ii placa mult.

| FrancesscaAle a răspuns:

Pei....invinge-ti rusinea :3 Si spune-i faza cu invatatul si iti deschizi sufletul adica ceea ce simti pentru ea dar ai grija sa nu afle nimeni pentru. ca in cel mia rau caz cel/a ce a auzit poate sa faca misto de tine si daca si ea te place si acc sa fie cu tine..atunci din partea mea SA VA TINA laughing :*