| blackbird91 a întrebat:

Ce parere aveti daca o prietena care a mai avut 3 relatii inainte spune ca intr-un fel sau altul voi ati fi "prima" ei dragoste adevarata? E bine sau nu? Vreau si eu niste raspunsuri sincere va rog.

6 răspunsuri:
| DeeaMarry a răspuns:

E chiar foarte bine.
Ar trebui sa te simti special happy

| Jameson a răspuns:

Nu prea cred asa ceva, ai grija si nu te lasa amagit

| MasterYoda a răspuns:

Depinde daca de obicei face sex sau face dragoste?!

| mat31new a răspuns:

Minciuna pana peste cap.

| Ina93 a răspuns:

Normal da
pentru ca atuncea cand ei o relatie de la 0 e un nou inceput ..si poate realizazi cu persoana respectiva tot ce nu ai realizat cu alea 3

| Elvena a răspuns:

Inseamna ca asta e prima relatie pe care o trateaza cu seriozitate. E de bine, logic, daca si tu simti la fel in legatura cu relatia asta ( in sensul ca e tot o dragoste adevarata si pentru tine, nu trebuie neaparat sa fie prima).