| katerinakat a întrebat:

Primul act sexual a fost placut sau dureros, ma refer la fete big grin?

Răspuns Câştigător
| cristinaxt a răspuns:

Depinde de baiat, daca face sa fie frumos sa te exciti si sa-ti placa nu va fi atat de dureros el sa fie delicat sa stie sa se comporte
daca e o bruta atunci garantat ca te doare
la mine a fost perfect:X m-a durut pana s-a rupt himenul dar am fost atat de exitata si fericita ca sunt cu el( il iubeam si il iubesc) incat nu am simtit foarte tare

2 răspunsuri:
| Lollipopy a răspuns:

Pana se rupe himenul este foarte dureros dar apoi o sa iti placathinking

| inaaaaaa a răspuns:

Dureros sad.dar daca partenerul tau stie ccum sa te ia.atn este mai putin dureros :d