| Dyanes a întrebat:

Primul barbat din viata unei femei se uita?
Dar atunci cand el a fost o greseala,in momentul in care fata i-a daruit virginitatea iar el a tratat-o ca pe o panarama si a plecat la alta fara sa-i pese?
Daca s-a intamplat sa intretii relatii sexuale doar de doua ori cu un baiat, si dupa, o perioada de timp nu mai faci nimic, cand zic o perioada ma refer 1, 2,3 ani, al doilea baiat isi va da seama?
Nu vreau sa fiu interpretata gresit, doar vreau sa-mi ingrop trecutul, care nu a fost atat de frumos.
Poate ca ca unele fete inteleg
Astept sfaturi si pareri.

6 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

1.Primul barbat nu se poate uita niciodata, indiferent de comportamentul lui ulterior.
2. Daca baiatul nu este istet si daca tu ii explici ca nu mai este "cool" sa-ti curga sange, atunci nu-si va da seama!
3.In viata greselile mari se platesc si unele nu mai pot fi reparate, dar pot fi acceptate. Oricum prin minciuna nu poti rezolva mare lucru.

Răspuns utilizator avertizat
| Vanqu1sh a răspuns:

Nu ai cum sa uiti prima persoana cu care ai facut sex, cred ca e valabil si pentru baieti asta laughing. Stai linistita, in ziua de azi numai e important sa fii virgina, daca esti loiala persoanei cu care stai asta spune cele mai multe lucruri despre tine. Bafta!

| bogdann123465 a răspuns:

Asuma-ti greseala, treci mai departe happy.

| euandreeeeeeeeeea a răspuns:

Primul baiat din viata unei fete nu ai cum sa il uiti niciodata, mai ales daca a fost o greseala. Iti vei aduce aminte de el mereu. O data ce ai facut-o o data sau de doua ori, clar nu mai esti virgina si probabil al doilea baiat isi va da seama. Exista si cauzi in care dezvirginarile s-au produs fara sange si fara ca himenul sa se rupa, el fiind elastic. S-ar putea sa fii si si o norocoasa din asta. Ai grija :*

| Alexxandraanna a răspuns:

Urmatorul baiat cu care vei face asta isi va da seama cu siguranta ca ai mai facut-o deoarece nu mai esti virgina. Dar nu cred ca va stii cat timp nu ai mai facut asta, atata timp cat ai incredere il el si tu chiar vrei acest lucru. Sper ca te-am ajutat. Funda?