| roxxana_8298 a întrebat:

Buna tuturor.am si eu o nelamurire, ma tot contrazic cu o prietena. dupa ce ai ramas insarcinata, daca intretii relatii sexuale cu un alt barbat este posibil ca fatul la nastere sa mosteneasca unele trasaturi ale celui de-al doilea barbat?

8 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu, sigur ca nu. Copilul are toate trasaturile stabilite din momentul fecundatiei, in urma genelor pe care le primeste din ovulul mamei si din spermatozoidul tatalui.

| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Logic ca nu!

In ovul intra doar un singur spermatozoid! Doar unul, deci al primului barbat!

| chandnisharma a răspuns:

Cea care a spus ''bomba ''asta e fff ...neinspirata sa spunem laughing)

| SiMpLa a răspuns:

laughing nuuuu

| Dmonik a răspuns:

Nu, e libeeeeeeeeeeeeeer! Va semana cu parintii, saracul!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E cel mai monstruos lucru sa faci sex cu altul mai ales cand e cu burta la gura, ce itrebare idioata!

| coco36 a răspuns:

Nu. Are doar cromozomi de la mama si de la cel cu care a ramas insarcinata

| roxxana_8298 explică:

Va multumesc mult.nu eram sigura...