| PetronelaBurlacu a întrebat:

Primul sarut. cel mai detaliat funda male

7 răspunsuri:
| CoquineNoire a răspuns:

Crede'ma un sarut nu se descrie detaliat, ci intr'un cuvant, are mai mult farmec.al meu a fost balos. funda?

| Visecolorate a răspuns:

Ohoo primul sarut a fost la 14 ani juma a fost tare dragut...cu primul meu prieten. Ne despartisem si el imi spusese ca vrea sa ne impacam. Si ne;am intalnit dar niciunul din noi nu spunea nimic. Peste putin tp cand i'am spus ca vreau sa plec mi'a cerut telef si nu mai voia sa mi'l dea inapoi ca sa nu plec. Si apoi mi'a spus sa il pup daca vreau telef. Si cand am vrut sa'l pup el s'a ridiat si m'a luat in brate si m'a sarutat Eram :O ca intr;un vis. A fost tare dragut. Tin minte ca m'am dus acasa buimaca, m'am trantit in pat si am inceput sa visez laughing

| Picasso a răspuns:

Ciudat

| LoveAngel223 a răspuns:

Pai veneam de la McDonald's de mana si cand trebuia sa o luam pe,, cai diferite'' m-a tras inspre el si ne-am sarutat.a doua oara a fost in statia de tranvai exact cand vadmanul incerca sa inchida usile laughing

| Ambasada a răspuns:

Pairolling on the floor
Al meu a fost la 13 ani laughing
Eram cu totul paralela.
Aveam "prieten" oricum nu puteam spune iubit rolling on the floor mai ales in mintea mea habar nu aveam ce fac 2 indragostiti laughing
El m'a intrebat daca vreau sa fiu cu el si eu am zis da dar habar nu aveam ce o sa urmezerolling on the floor
Si ne'am intalnit o data si povesteam cat se poate de amical si, si acum cand ma gandescrolling on the floor el tot incerca sa ajunga sa ma sarute si eu tot schimbam subiectu [fara sa imi dau seama] si radeam ca o idioata rolling on the floor
[Dar nici nu stiam saruta!rolling on the floor]
Asa si.intr'un moment de liniste s-a apropiat de mine si m'a pupat pur si simplu. bine am ramas putin speriata dar nu era nimic pe langa ce a urmat rolling on the floor)))
A incercat "sa imi bage limba in gura"rolling on the floor si eu cum nu stiam sa sarut.
Si fiind surprinsa l'am muscat de limba tare tare de tot blushing!
Si nu a mai zis nimic cateva secunde si eu eram "rosie ca o rosie"rolling on the floor
Nici dupa 2 minute tot nu si'a revenit bine ca tin minte ca tot isi misca limba prin gura cred ca il durea rau ptc l'am muscat calumea blushing
Ooo el avea 14 ani daca am uitat sa zic laughing
Si nu am mai incercat nimic in ziua aceea.nu am mai stat mult si am plecat acasa.dar nu am mai putut vorbii la fel de deschis in aceea zi rolling on the floor
Si dupa la a doua intalnire.am stat calma si tot a iesit cevathinkingrolling on the floor
Am stat cu baiatul ala vreo 3 saptamani laughing!
Si am ramas niste prietenii foarte foarte buni si mereu radeam de faza asta rolling on the floor
Si anul trecut [aveam 15 ani.mai avend prieteni intre timp] am fost din nou cu el...[poveste lunga] si ne'am despartit ptc eu am plecat in Italia laughing
Oricum... dupa ce am plecta acasa in ziua aceea imi venea sa ma dau cu capu de orice ptc muream de rusine!rolling on the floorrolling on the floor
Nu o sa uit asta niciodata laughinglaughing!

| Princess_6312 a răspuns:

Eram de Craciun si faceam bradul la el acasa. Pe fundal se audeau melodii romantice si colinde si tot ne pupam la fiecare clob pe care il puneam. Cand am pus steaua sus am pus-o impreuna si m-a sarutatcu jumatate de buza pe jumatate din buza mea. Nu mi-am dat seama atunci, o luasem ca pe o mica greseala din echilbrul pe care il aveam, dar apoi cand eram sub brad si beam ciocolata calda (pe fundal it Chrismas everyday -Bryan Adams iti recomand sa o asculti) ma i-a de gat si incepe sa ma pupe usor pe obraz frunte tampla, si eu am inceput sa fiu plina de emotii si respir repede si apoi parca a fost ceva in care imi mangaia buzele mele cu buzele lui si mi le musca usor si apoi un sarut lung si apoi parca a fost si o limbuta. Eram plina de emotii simteam ca am un sloi de gheata in piept si nu respiram dar ma simteam in acelasi timp libera implinita.

| Astrid_4172 a răspuns:

Trebuia sa plecam de la scoala, iar el a venit la mine si mi-a spus ca trebuie sa vorbim. Noi nu eram impreuna, asa ca nu m-am asteptat deloc la ce urma sa se intample. M-a luat de mana si m-a dus cu el intr-o sala de clasa unde nu mai era nimeni. Eu m-am pus cu spatele lipit de perete, chiar langa usa si asteptam sa-mi spuna despre ce vrea sa vorbim. El a pus o mana pe talia mea si celalta pe perete, la nivelul capului meu. Eu priveam in jos...
El: Astrid?
Eu: Da (tot privind in jos)
El: Uita-te la mine
Apoi am ridicat incet capul, iar buzele lui erau la 2 cm de ale mele... apoi a urmat acel moment magic, pe care nu-l voi uita niciodata.