| NakitoDoll a întrebat:

Prin a 5-a sau a 6-a ati avut un prieten(iubit)?
Si v-ati si sarutat...
Apoi ia-ti spus mamei voastre de asta? si ce a spus?

5 răspunsuri:
| Mo a răspuns:

Am avut primul prieten prin clasa a 6a. I-am povestit mamei tot pentru ca pe ea o consider cea mai buna prietena, si stiu ca nu ma va trada niciodata.

| Dydy_7659 a răspuns:

Da am avut prieten happy dar nu i-am spus mamei pentru ca imi era rusine plus ca nu era de acord sa am prieten, Considera ca la varsta aceea eram prea mica. happy

| cristina_6683 a răspuns:

Da am avut. si da i-am spus mamei si da m-am sarutat big grin din moment ce ai pus intrebarea asta cred ca esti in clasa 5 sau 6 big grin daca ai intrebari da add la yahoo messnger la id : teeooo_98

voi incerca sa te ajut

| diana_4370 a răspuns:

Da am avut.nu i-am spus mamei...:X

| Rules a răspuns:

Da am avut.si am happyInca nu m.am sarutat( 13 ani). Da ...i.am spus mamei