| deeaxoxo a întrebat:

Voi cum i`ati spus pentru prima data mamei voastre ca aveti un prieten?

5 răspunsuri:
| Kittynika a răspuns:

Cu toate ca am avut mai multi prieteni ea nu stya.Dar de primul care a stiut:am intrebat-o daca ma lasa sa merg la disco si mi-a zis nu ca nu am cu cine sa merg,nu am un pr sa aiba grija de mine si at i-am zis da am prieten,si a urmat interogatoriul despre el cine ii cum il cheama caty ani are unde stalaughing), dupa cateva luni nu i-a mai convenit de el si incerca sa ne desparta dar ne-am despartit pe urma pentru ca eu m-am indragostit de altul de acesta maicamea o aflat asa:ma certa ca inca mai vb cu fostul si eu i-am zis ca nu ca is cu altcineva pe urma iar interogatoriullaughing), de el i-a convenit cu toate ca a facut o fata ce ma inspaimantat cand i-am zis ca e cu 10 ani mai mare ca mine, l-a acceptat il place foarte mult mereu intreaba de el si in prezent suntem impreuna de 4 ani si suntem happy :X:X:X

| soraluisatan a răspuns:

Pai pentru ca imi era intr un fel rusine sa ii spun am lasat sa vada ea sau sa ii zic altcineva.ea a reactionat bine.in fine a urmat si monologu:sa nu ma pipaie, m a intrebat daca stie ce e un prezervativ etc.de parca aveam vreun gand din asta cu baiatulaughing.cu tata a fost mai greu dar s a resemnat si el ca am crescutlaughing. acum depinde si ce caractere au parintii tai.ai mei sunt foarte okhappy

| luvisluvbby a răspuns:

Da eu nu ia`m zis ca am nevoie. eu mi-am facut si ia`m sp si nu a zis nimic. a zis doar sa am grija.

| SuntRauDarPotFiImblanzit a răspuns:

Puoi si baiat dar stiu cm a facut pretena mea.M-a pus sa scriu un bilet mai rom. si la lasat ...sum sa zic intr-un loc nu prea la vedere dar sa nu fie nici ascuns, adica sa-l poata gasi parintii.Bla Bla.parintii au gasit biletul si au cerut ceva explicatii, dar tinand la fata lor au iertato si au zis c nu-i nimic dar sa nu exagereze.Bn acum depinde si de parinti.Sau mai inceraca varianta asta :de tuci la mama ta si o intrebi la ce varsa a avut preten si daca p tine te-ar lasa... si ca daca ai gasi un baiat potrivit.etc bagi de la tine dar sa para ca ai preten.ok, bye bye sper sa reusesti.

| h0ney0712 a răspuns:

Pai nu e chiar greu. Te duci la ea, incepeti sa vorbiti despre anumite lucruri, si apoi ii zici ca a aparut un baiat i viata ta happy.