| anonim_4396 a întrebat:

PriWeeT! Eu m-am intilnit cu un baiat timp de 1 luna... ne-am despartiT
dar eu inca il mai iubesc si el nu prea imi atrage aentia sad noi vorbim dar nu e aceea ce a fost sad

Răspuns Câştigător
| raluca18 a răspuns:

Daca relatia nu mai este ca si inaainte daca simti ca el s-a racit de tine incearca macar in fata lui sa fii indiferenta si sa il uiti...de uitat stiu ca nu este simplu insa pentru a reusi trebuie sa te gandesti la toate momentele urate dintre voi si cu timpul ilmvei uita mult succes

2 răspunsuri:
| euI a răspuns:

Inseamna ca nu mai vrea sa fie ceva intre3 voi sau are pe altcineva eu cred ca o relatie de 1luna se poate uita bafta

| zeyaЁПТ a răspuns:

Multumesc!
dar eu cind vorbesc cu el! dinsul imi spune ca nu are pe nimeni si sa nu fiu geloasa pe alte fete cu care vorbeste sad