| diana_2372 a întrebat:

Problema e urmatoarea...aseara m-am dezvirginat si am facut-o neprotejat dar chestia e ca prietenul meu a ejaculat pe bazinul meu si a curs si pe vagin. dupa care mi-a facut sex oral credeti ca e posibil sa fi ramas insarcinata?sad

10 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Sigur ca da. Este stiut de toata lumea ca primul contact sexual are risc maxim ed sarcina. daca nu ajungea deloc sperma pe vulva ta, riscul de sarcina era in jur de 30% (de la lichidul preejaculator). Tinand cont ca a ajuns sperma pe vulva, in functie de perioada ciclului menstrual in care te gasesti, riscul poate fi intre 30% si 70%.

| inger02 a răspuns:

Nu stiu ce sa mai zic. vio trageti si dpuaia ramaneti gravide. protejativa! folosete prezervativul! daca nu vrea sal puna da-l naibii nu mai fac i! decat sa ramai insarcinata si sa ai un copil sa iti strici tineretea. sa nu te poti bucura de nimic sa cresti duin adolescenta un copil. nu ganditi de loc. cata prostie!

| inger02 a răspuns:

Scuzati greselile m-am grabit!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adica, tea iubit in c.r si-n gura? ohoo da mult te mai iubeste si te respecta, cum ai zis? prietenul? cati din astia ai? da si tu te respecti.bravo.dai inainte.si vezi ca mai ai gauri, in urechi, vaginul, dar ca in nari, nu e nicaieri, asa am auzit de la una pe care a iubit-o un preten in nari.

| TreiSurori a răspuns:

Mai bine incearca un test de sarcina nu pastile ca pot avea efecte urate (ingrasare, stari de rau).
Si pe viitor foloseste prezervativulwinking

| DraGutZUul a răspuns:

Da asta e logic ai ramas

| Covache_Razvan_1981 a răspuns:

Te-as sfatui sa iei pilula de a 2 zi sau anticonceptionale.

| paulthebest a răspuns:

Te sfatuiesc sa iei ceva o pastila ( pilula de a 2 zi sau nu stiu is baiat ) tu trebuie sa stii mai bine, sa fii sigura ca nu se intampla nimic ia ce am zis chestia e imprevizibila

| SilentScream a răspuns:

Deci stai putin. Dupa ce ati facut sex si el a ejaculat pe bazinul tau si pe vagin, el a inceput sa te linga si implicit sa-si linga sperma? Oh te rog spune-mi ca e prea dimineata si nu am inteles bine, nu cred ca mai mananc azi.

| Laaviniaa a răspuns:

Daca vrei sa fi sigura daca ai ramas insarcinata sau nu ar fi bine sa iti iei un test de sarcina. O sa stii raspunsul mai sigur decat de la noi.