| Allecsaaa a întrebat:

Problema mea suna cam asa:
Am fost cu un baiat acum 1 an,dar ne-am despartit pentru ca a inceput scoala si nu eram in aceeasi scoala.El avea ore de dimineata si eu de dupa-amiaza,nu aveam cum sa ne vedem decat in week-end, si era absurdstraight face.
De curand, 2 prietene mi-au zis ca il plac pe acel tip si pe prietenul lui.Le-am spus ca poate le pot ajuta,pentru ca ma inteleg destul de bine cu el si cu acel prieten al luihappy.Dar e cam naspa,ei sunt certati si nu prea sunt sanse sa fie impreuna.
Acel tip s-a schimbat mult,nu mai e ca inainte, si acum asculta si el rock, la fel ca minehappy.A inceput sa imi placa de el.Dar are prietena.Ma rog,asa mi-a zis miestraight face. Saptamana asta a fost ziua mea,dar e posibil sa imi fac ziua in week-end, adica sa ies in oras cu niste prieteni si sa fac cinstehappy.
Logic, imi voi invita acele doua prietene dar...sa ii invit si pe cei doi? Sincer nu stiu, nu prea vreau sa ii placa iar de mine si sa fim impreuna, de obicei ma plictisesc repede.As vrea mai mult ca acel tip sa fie cu prietena mea.Dar nu prea sunt sanse...
Acum cateva saptamani a fost ziua si acelei prietene si m-a rugat sa ii invit si pe ei,au zis ca vin numai daca vin eu, pentru ca sunt mai de gasca...Dar nu am mai putut intra pe mess(probleme personale, nu ceva legat de faptul ca nu as vrea sa vina=,= pentru ca vroiam).Si nu au mai venit pentru ca nu am avut cum sa ii anuntstraight face
Apoi intr-o seara si-a pus web'ul la status si ma ruga in continuu sa il iau:

El: Hai maaaaa
Eu: Numai daca ma implori si imi dai un oposumlaughing
El: Te implor si iti dau un oposum
Eu: Nu.Tu nu o sa imi dai niciodata un oposum =,=

Nu prea il cred ca are prietena.Adicastraight faceNici nu stiustraight faceImi zice tot felul de chestii despre ea si m-a rugat sa aleg pentru el intre 2 tipe.Dar nu cred ca ma placehappy.Nu vreau sa credeti ca sunt obsedata, nu sunt.Mai mult am pus aceasta intrebare pentru prietenele mele...Nu ma intereseaza chiar asa mult de elhappy. Sunt mai indiferenta de fel oh go on

Soo intrebarile sunt:
1.Prietenele mele au sanse?
2.Ma place si faza cu prietena a fost numai ca sa ma faca geloasa si sa vada daca il plac?
3.Sa ii invit in oras la ziua mea?(Nu cred ca ar veni, pentru ca el "are iubita" si cu al doilea nu am mai vorbit de 1 anlaughing. )

1 răspuns:
| neutrino a răspuns:

Eu zic ca te cam complici si e bine sa te retragi putin si sa-ti faci singura ordine in cap.